Вимикачі та розетки Jung — особливості продукції та основні серії

У першій половині 1900-х років у крихітному містечку Шальксмюле, що у Німеччині, утворилося нове підприємство. Саме йому надалі судилося стати центром наукових та технічних відкриттів у галузі електротехніки. Вже за кілька років після початку діяльності Альберт Юнг запропонував у 1912 році революційне рішення для перемикачів — влаштування короткого ходу. Використання нововведення дозволило бренду розпочати випуск новітньої на той час продукції, для чого було відкрито окреме виробництво. Сьогодні розетки та вимикачі Jung відомі по всьому світу як безпечні, надійні та якісні вироби. Оформлення продукції в різних варіантах кольору дозволяє використовувати її в багатьох дизайнерських рішеннях.

Вимикачі та розетки Jung фото

На сьогоднішній день Юнг відомий як виробник якісних електротехнічних виробів та сучасної електрофурнітури. Окрім аспектів якості та матеріалів, компанія приділяє особливу увагу дизайнерському оформленню власної продукції. Асортимент товарів бренду представлений більш як 3000 найменуваннями, які можна застосовувати у житлових, комерційних та офісних приміщеннях, а також на промислових об'єктах. При цьому особливе місце в асортименті займають вимикачі та розетки Jung, які представлені у різних стилістичних оформленнях, що дозволяє інтегрувати їх у будь-який дизайн. При цьому представлені не лише різні кольори, а й матеріали виготовлення, рамки, форми.

Особливості та характеристики розеток та вимикачів Jung

Відгуки про розетки та вимикачі Jung в більшості позитивні, що обумовлено детальним опрацюванням всіх елементів та високою якістю складання. Вся продукція бренду поділена на окремі серії. Серед них особливо вирізняються такі:

 • А500 — один із класичних варіантів, виготовлений із збереженням строгого дизайну, а також застосуванням високоякісного пластику та металу.
 • A Creation — лінійка має розширений функціонал, виготовляється з використанням термопласту і скла найвищої якості.
 • A Plus — крім безпосередньо вимикачів та розеток серія доповнена різними за кольором та дизайнерським оформленням рамками. Також є різні накладки, вкладки, механізми та інші елементи.
 • Aluminium — велика колекційна збірка з величезним вибором рамок, клавіш, димерів, панелей та розеток із вбудованими кришками.
 • CD 500 — відмінною рисою серії є великий вибір колірного оформлення, плоскі клавіші вимикачів та прямі контури у всьому.
 • Ls 990 відрізняється від більшості інших серій досить лаконічним дизайном і максимальними показниками якості складання кожного елемента.
 • WF 800 — спеціалізована лінійка, яка відрізняється удароміцністю.

Варто зауважити, що багато розеток і вимикачів Jung мають ряд додаткових функцій і характеристик. Особливо серед них виділяються такі варіанти:

 • Клавіші із додатково нанесеними позначеннями.
 • USB розетки розраховані під різні типи роз'ємів.
 • Розетки, обладнані додатковим кабельним виведенням, захистом від дітей, підсвічуванням, шторками.
 • Наявність функції димування.
 • Інші додаткові функції повністю відповідають запитам сучасних користувачів.

Таким чином можна без проблем підібрати варіант, який повністю відповідатиме сучасним запитам у плані функціоналу та дизайну. При цьому в одному можна бути точно впевненими — якість продукції завжди на високому рівні.

Ще однією відмінністю бренду Юнг є цінова політика — в асортименті компанії є вироби для людей з різним рівнем доходу. Однак це практично не обмежує покупців у можливості підбору відповідних під певний дизайн.

Так, в асортименті компанії представлені:

 • Бюджетні варіанти продукції, які мають лише базовий функціонал. У той же час якість продукції все одно максимально висока.
 • Товари середньої цінової категорії із трохи розширеним функціоналом, а також можливістю використання різних дизайнерських рішень.
 • Преміальні лінійки виготовлені з оригінальних матеріалів доступний максимальний набір функцій.

Розетки та вимикачі Юнг є досить популярними та затребуваними серед багатьох користувачів по всьому світу.

Copyright © . All Rights Reserved