Обприскувач для трактора топ сегмента

Причіпні обприскувачі – незамінне обладнання в сучасному бізнесі з вирощування сільськогосподарських культур. Щоб вберегти урожай повинні постійно вносити засоби захисту рослин, починаючи з грунтових гербіцидів і закінчуючи десикацією. Якщо врахувати стислі агротехнічні терміни, то навантеження на оприскувач до трактора збільшується в кілька разів. Виробники агрегатів постійно вдосконалюють технологію обробки рослин: знаходять рішення як уникнути постійних коливань штанги, скоротити час заправки бака, регулювати норму виливу робочої рідини тощо. 

Сучасні обприскувачі причіпні не лише розпилюють хімікати, але й виконують інші не менш важливі завдання:

  • показують кількість рідини в резервуарі;
  • показують загальну, поточну і пройдену відстань;
  • роблять прорахунки обробленої ділянки;
  • відображають карту поля тощо.

Модифіковані обприскувачі до трактора можуть мати бак об’ємом 2000, 3000, 4000 літрів. За бажанням замовника, можна встановити резервуар місткістю 10 000 літрів, якщо це доцільно і вигідно у виробництві. Пропонують і досить широкий асортимент штанг з шириною захвату від 18 до 42 метрів. Варто сказати, що виробники постійно шукають рішення, щоб зменшити вагу штанги, замінюючи сталь на алюміній чи стальний формований профіль. Основна мета – зменшити коливання та удосконалити систему активного гасіння. 

Причіпні обприскувачі топ сегменту оснащені комп'ютерною системою управління, що дозволяє керувати багатьма процесами, не виходячи з кабіни трактора. Бортовий монітор показує всі дані про роботу: швидкість, кількість рідини, пройдену відстань, стабілізацію штанги та інше. Крім того, обприскувачі до трактора можна укомплектувати датчиками та моніторами. Це допоможе водієві відстежувати точність руху та їхати точно по міжряддях. Система сповіщає оператора як тільки техніка відхиляється від заданого напрямку. Автоматичне керування самостійно складає/розкладає штангу, що дуже зручно під час транспортування, а також змінює висоту кліренсу для обробки різних типів рослин. Однак, навіть модернізований причіпний обприскувач не здатний працювати з високостеблевими культурами, особливо на пізній фазах дозрівання. Навіть якщо висоту штанги і можна регулювати, то кліренс трактора непідйомний, що просто знищить кукурудзу чи соняшник. 

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/


Коврики Hyundai автомобильные коврики в салон и багажник для Hyundai.

Copyright © . All Rights Reserved