Гардеробні для великих і малих квартир

При згадці про гардеробну багато хто уявляє собі велику квартиру чи будинок. Але правда в тому, що гардеробну кімнату цілком реально організувати також у квартирі невеликого та середнього розміру. Так чи інакше, незалежно від площі помешкання потрібно десь складати одяг, взуття, сумки, спортивне спорядження тощо. Гардеробна допоможе максимально ефективно використовувати відведений під неї простір і забезпечить зручне та компактне зберігання ваших речей.

Гардеробна на замовлення від «Меблі-ПВМ»

На відміну від громіздких і не завжди ергономічних шаф гардеробна на замовлення є ідеальним рішенням для користування одягом, взуттям та іншими речами. Її можна встановити в окремій кімнаті чи її частині, в кладовій або у передпокої. Гардеробна може закриватися дзеркальними розсувними або звичайними розпашними дверима чи залишатися відкритою. Це залежить від ваших потреб і загального планування квартири.

Що треба знати, щоб замовити гардеробну

Якщо ви вперше будете мати справу з замовленням меблів для гардеробної, варто заздалегідь обміркувати декілька питань:

  1. Скільки речей плануєте там тримати та які саме.
  2. Яким має бути розмір гардеробної.
  3. Збираєтеся використовувати її лише для зберігання речей чи також як місце для переодягання.
  4. Де хочете її розмістити – у кутку або вздовж стіни.

Маючи відповіді на ці запитання, буде значно простіше отримати результат, який задовольнить ваші очікування.

Гардеробна виробництва «Меблі-ПВМ»

Де замовити гардеробну в Києві

Підприємство «Меблі-ПВМ» може надати комплекс послуг, завдяки яким гардеробна на замовлення з'явиться у вашій оселі доволі швидко. Компанія має чималий досвід проведення коректних замірів, виготовлення та встановлення гардеробних з якісних матеріалів. Може реалізувати ваш ескіз або запропонувати власний проект, розроблений з урахуванням ваших потреб.

Фахівці «Меблі-ПВМ» можуть надати вичерпну консультацію, яка допоможе вам визначитися з наповненням гардеробної: скільки потрібно полиць, шухляд, штанг для вішаків тощо. В кожному випадку це вирішується індивідуально, бо залежить щонайменше від двох факторів: кількості людей, які будуть користуватися цим приміщенням, та його розмірів.

У випадку, якщо вам потрібно спершу побачивши можливі варіанти, щоб зрозуміти, який з них буде найкращим, варто приїхати в магазин компанії чи переглянути фото готових робіт на сайті. Гардеробна виробництва «Меблі-ПВМ» назавжди змінить ваші уявлення про зберігання одягу та інших речей і ви вже ніколи не захочете знову користуватися звичайними шафами.

Copyright © . All Rights Reserved