Як правильно вибрати акумулятор для вашого автомобіля?

Вибір акумулятора – непросте завдання. Як зробити це правильно, щоб не переплатити та бути задоволеним потім? Ми підкажемо, коли краще купити більшу або меншу, дешевшу або дорожчу батарею. Зрештою, акумулятор повинен бути ретельно підібраний до нашого автомобіля,вибрати акумулятор можно за посиланням https://aku.lviv.ua прямо зараз.

Як правильно вибрати акумулятор для вашого автомобіля?

По-перше, ми радимо купувати батареї у спеціалізованих магазинах, а не в гіпермаркетах, де вони зберігаються надто довго та часто погано. Пам'ятайте, що гарантія не поширюється на природне зношування або поломку внаслідок поганого використання. Крім того, набагато краще та безпечніше покладатися на знання справжнього професіонала, ніж "експерта у всьому".

Вибір акумулятора – перевірте, що саме вам потрібно

Нові автомобілі з декількома споживачами, системами старт-стоп та регенерації енергії гальмування вимагають спеціально розроблених ECM та батарей типу AGM (найбільш ефективні, також використовуються у гібридних автомобілях). Звичайний свинцево-кислотний акумулятор за таких умов експлуатації (високий струм зарядки при гальмуванні двигуном і швидкий розряд) прослужить лише кілька тижнів, тому вибирати його, незважаючи на набагато нижчу ціну, просто не має сенсу.

Слід дотримуватись правил, що ви вибираєте акумулятор того ж типу, який використовував виробник на заводі. Якщо у вашому автомобілі використовується звичайна батарея, установка вдосконаленої батареї AGM також недоцільна. В даному випадку дорожче – не означає краще. Така батарея не прослужить довше за звичайну; навпаки, вона може бути пошкоджена занадто високою температурою в моторному відсіку (AGM зазвичай встановлюються поза ним або за тепловим бар'єром) і занадто низькою напругою заряджання. Висновок: дотримуйтесь рекомендацій виробника!

Батарея завжди падає в самий невідповідний момент. Тому перед зимою варто перевірити його стан і купити новий акумулятор, поки термін служби того, що стоїть у вашому автомобілі, несподівано не закінчився.

Вибір батареї - перевірка параметрів та розмірів

Те саме стосується пускового струму (вказується в амперах - A) і ємності акумулятора (виражається в ампер-годинах - Ah). Тим, хто має більш високі параметри, потрібні великі дизельні двигуни, що вимагають більше енергії для запуску за короткий проміжок часу. Для бензинових двигунів підійде акумулятор із меншим пусковим струмом, який буде стійкішим до жорстких умов експлуатації. Рекомендується вибирати якомога більшу ємність батареї, але не перевищувати рекомендації виробника автомобіля, оскільки це призведе до недозарядки та скорочення терміну служби батареї.

Також важливо пам'ятати, що акумулятор повинен поміщатися під капотом нашого автомобіля, у відведеному для його встановлення місці (чим вища ємність, тим більший розмір). Форма батареї також є важливою. Також слід звернути увагу до його полярність, тобто. розташування "плюсу" та "мінусу". В іншому випадку підключити його буде неможливо. Для цього використовуються так звані хомути, які мають два розміри (менший, зазвичай, зустрічається в автомобілях азіатських марок). Останнім параметром батареї є напруга. Це часто не береться до уваги, оскільки в даний час майже всі автомобілі мають електричні системи на 12 В.

У минулому акумулятори доводилося самостійно доливати електроліт. Сьогодні на ринку представлені в основному тільки моделі, що не обслуговуються.

Батарею не слід купувати швидко. Необхідно знати наведені вище параметри, щоб правильно вибрати акумулятор для свого автомобіля. Зверніться до посібника з експлуатації автомобіля, спеціаліста або спеціальної пошукової системи в Інтернеті.

Copyright © . All Rights Reserved