Ідей зберігання для ванної кімнати

Зберігання у маленькій ванні - що нам потрібно?

Плануючи функціональне використання маленької ванної кімнати, слід ознайомитися з меблями для ванних кімнат, які є у продажу, тому що вони стануть основою нашого інтер'єру. Не поспішатимемо з їх вибором, а подумаємо, які полки для ванної кімнати особливо добре підійдуть. Потім ми зможемо приступити до підбору аксесуарів - кошиків, контейнерів або органайзерів, які ми впишемо в простір, підтримуючи порядок в інтер'єрі та можливість вільного пересування. Ось наші ідеї щодо розумного використання вільного простору в маленькій ванній кімнаті.

Дзеркальна шафка над умивальником - дзеркало не може бути відсутнім у будь-якій ванній кімнаті. Але в маленькому інтер'єрі підвісне дзеркало не обов'язково буде успішним рішенням. Так що замінимо його начіпною шафкою з дзеркальним фасадом, за яким ми розмістимо на полицях найнеобхідніше - зубну пасту, щітки, крем для гоління, крем для обличчя або парфуми. Дзеркальні шафи доступні в багатьох розмірах, тому ви обов'язково знайдете модель, яка поміститься на стіні над раковиною.

Тумба під умивальник – у маленькому інтер'єрі на рахунку кожен вільний сантиметр підлоги. Тому варто використовувати підвісні елементи, які дозволять візуально збільшити кімнату, а також не надто обмежують свободу пересування. Один з них – тумба, яка підвішена під умивальник. Щоб використати це рішення, ми повинні відмовитися від раковини, що спирається на п'єдестал, - замінимо її моделлю, розташованою нагорі шафи або втопленою в ній. Використання тумби під умивальником – відмінний спосіб використовувати простір. вільне місце, що залишилося на підлозі, дозволить нам зручно мити руки або дивитися в дзеркало.

Шафа над унітазом - чудовою ідеєю є також використання простору, який у ванних кімнатах часто залишається розібраним. Ми говоримо про стіну над унітазом. На неї можна вільно повісити підвісні шафки для ванної, які ви використовуватимете, наприклад, для зберігання туалетного паперу, миючих засобів або мила. Однак ми повинні пам'ятати один важливий момент - цей тип меблів повинен бути дрібнішим, ніж інші шафи для ванних кімнат, тому що, інакше, користуючись унітазом, ми можемо легко вдаритися об нього головою.

Шафа над пральною машиною - пральна машина у ванній кімнаті часто займає багато вільного місця. Проте ми можемо змінити його та оформити простір над ним практично вільно – достатньо обладнати його спеціально сконструйованою шафою для ванної. Таким чином, організовано простір над пральною машиною, в якому можна зберігати будь-які аксесуари.

Copyright © . All Rights Reserved