Як укласти плитку для підлоги в коридорі

Плиткове покриття для підлоги в коридорах, мабуть, найраціональніше. Воно має велику міцність, а тому прекрасно зберігає свої первісні якості в місцях, що піддаються великим навантаженням. Застосовуючи плитку на підлогах в коридорах, отримують не тільки оригінальність виконаного ремонту, але і міцну поверхню підлоги, з радує око візерунком відповідним дизайну житла.

Трафарет под покраску на заказ в Киеве вы можете заказать в любое удобное для вас время.

Про властивості підлогових плиток

Говорячи про плитці для коридорних підлог, слід сказати про її характеристиках:

перш за все, про механічної міцності. Адже коридорний підлогу - місце найбільш інтенсивного руху в квартирі, і він перебувають під постійним навантаженням. Для підлоги коридору найбільш підходящим виявиться застосування клінкерної плитки або керамограніта, які відрізняються від інших видів плитки набагато більшою міцністю;

стійкість до зношування максимальна. Адже ми вже підкреслювали наявність величезних навантажень на підлогу коридору, і постійне дію механічних впливів такого типу, що потрібна гранична стійкість до стирання;

вона повинна не намокати. Не вбирає вологу з мокрою і брудному взутті, а тому їй не страшна грязь, а тим більше волога, яка потрапляє на неї з брудом і неминуче діє при збиранні;

її рясно миють водою і чистять хімічними речовинами. Плитка не піддається їх дії, тим більше, якщо є малюнок, який найбільше піддається впливу миючих засобів.

Інструмент і матеріал

простий 10 см шпатель;

шпатель з зубцями;

будівельна терка;

губка, протиральні шматочки фланелевою тканини;

щипці, щоб коригувати невеликі фрагменти;

наявність електроінструментів підготовки поверхні, виконання перфорації; виконання замісу розчину, різання твердих елементів алмазним диском;

клеї цільового призначення;

затиральна суміш;

рівень і молоток з гумовим бойком.

Укладання плитки для підлоги в коридорі

Перш за все, готується основа. Потрібна ідеально рівна поверхня, а тому виконується відповідна стяжка. Її отримують укладанням попереднього вельми товстого шару розчину.

Після виконання стяжки робиться розмітка, в залежності від обраної технології та розмірів коридору. При великому коридорі, плитка укладається «шов в шов», при маленькому краще укласти її «вразбежку», зміщуючи ряди.

Виконавши розмітку, приступають до нанесення клею. З цією процедурою прекрасно справляється зубчаста терка. Захоплюють ділянку розміром не більше квадратного метра. Поверхня клею цим шпателем сформіровивается в борозенки.

Після нанесення плиткового клею на підлогу і додання поверхні виду борозенок укладається на нього плитка і притискається до підлоги рукою. При великий і важкої плитці, застосовують молоток з гумовим бойком. Простукування ведуть від середини і помалу наближаються до краю. Рівень застосовують для перевірки горизонтальності укладання. Виступив зайвий клей забирається негайно, його потрібно змити губкою, перед цим насиченою теплою водою.

Укладання плитки завершується затіркою швів після затвердіння клею. Матеріал наносять шпателем. Стики ретельно затираються, після чого дається витримка часу для затвердіння. У висновку вона миється губкою, і витирається шматочками фланелевою тканини.

Copyright © . All Rights Reserved