Садибний ландшафт і видові точки

Садибний ландшафт являє собою цілу систему, в якій гармонійно поєднуються композиції, відмінно дивляться як в місці, так і окремо один від одного, поблизу і на віддаленій відстані, зсередини і з різних ракурсів. Дані композиції по-різному зорово сприймаються зважаючи на низку факторів.

На сайте https://tv-wwe.ru/top-5-izvestnyx-ambassadorov-kompanii-parimatch/ вы сможете узнать про 5 лучших амбассадоров париматч.

Деякі частини саду сприймати починаєш інакше при раптовому їх відкритті. Алею в класичному саду найчастіше завершують оригінальної будівництвом, або живописній майданчиком, можна застосувати декоративний елемент - скульптура, фонтан і так далі. Часто алеї звужують, тим самим акцентую увагу спостерігача на віддалених предметах і підкреслюючи вишукане різноманітність. Прогулянкову доріжку можна оформити колонновидной туями, які висаджують щільно до неї. Тим самим можна надати алейці неповторний вигляд і змусити спостерігача дивитися винятково прямо. Відмінною ідеєю є критий коридор, легко формується кучерявими рослинами. До речі, мощення бажано робити суцільним, застосовуючи однорідний матеріал без візерунків і вставок.

Велика частина саду повинна формуватися таким чином, щоб він правильно сприймався з висоти росту людини. Наприклад, прогулюючись уздовж квітників, люди повинні милуватися їх плодами - квітами, відповідно найбільш грамотним буде цінні підвиди висаджувати на відстані 1.5-2.5 метра від спостерігача.

Солітер - являє собою самотньо посаджену композицію з квіткового або декоративно-листяної рослини. На газоні солітер повинен гармонійно вписуватися в відрите простір. Якщо у нього є Силуетна крона незвичайного виду, помпезний стовбур, то проміжок від стовбура рослини до точки спостереження повинен бути приблизно дорівнює сумі двох висот самої рослини. Сам солітер вибирається з урахуванням його поведінки в міжсезоння. Так листяні насадження краще садити на ділянках саду, які рідко відвідуються взимку або зовсім порожні.

Будь-, навіть малої площі ділянку, буде гармонійно виглядати при розташуванні на ньому чергуються ділянок з закритими і відкритими просторами. На великій садибі ж не обов'язково територію відкривати цілком для перегляду. Область, відведена під відпочинок, повинна знаходитися на березі ставка з південного боку, щоб відблиски сонця в полудень не сліпо відпочиваючих. Водойми найчастіше надають бездонний вид за рахунок чорної плівки, покладеної на дно. У свою чергу, біля ставка, квітника або альпінарію встановлюють лавки для споглядання прекрасних куточків ландшафту. Самі лавки буквально оточують чагарниками, роблячи їх ненав'язливими, практично непомітними для очей, тим самим знімаючи дисонанс з навколишнім пейзажем.

Фонтани у вигляді статуй дуже яскраво виглядають на тлі темнохвойних представників флори, а брили каміння чудово гармонують з гравійної відсипання або в оточенні грунтопокривних культур. У нічний час доби прожекторами можна підсвічувати крони дерев, газонну поверхня, тоді як більша частина саду буде під покровом темряви. Затемнені ділянки, розташовані біля паркану, можна прикрасити невеликими кущами, корчами, природним каменем і т.д. Фасад житлового будови, як правило, увінчаний відкритим простором. По ширині галявина, партер або водойму, найчастіше, є такими ж як і сама будівля.

Зони господарської діяльності та відповідні їм споруди приховують від очей огорожею, або встановлюють трельяж або ширму в гратчастому виконанні. Виходи комунікацій, наприклад, люки, приховують від очей різними методами: встановлюють зверху плоскі ємності з почвопокровними культурами; кришки люків маскують під кам'яні брили.

Copyright © . All Rights Reserved