​Мотоцикл для любителів гострих відчуттів

Індійська компанія Bajaj вже стала легендою серед шанувальників одноколійної техніки. Їхні мотоцикли продаються тисячами по всьому світу, гарантуючи надзвичайні враження від їзди, придбати їх можна в Україні на сайті компанії West Lviv прямо зараз. Менше двох років тому компанія представила нову модель, яка зробила революцію на ринку мотоциклів у всьому світі.

Що спільного у Dominar 400?

Представлена модель bajaj dominar має потужний двигун, який розвиває до 35 к.с. при 8000 об/хв. Покупці хвалять мотоцикл за світлодіодне освітлення і ABS. Мотоцикл має динамічну їзду на швидкості 110 км/год, чому сприяє шестиступінчаста коробка передач та анти-стрибуча муфта при перемиканні на понижену передачу. Перераховані вище параметри роблять мотоцикл відмінним для міських доріг, хоча компанія просуває модель як відмінну для їзди по бездоріжжю. У містах Європи він однозначно покаже себе краще як мотоцикл, призначений для міської їзди.

На роботу і на побачення

Мотоцикл Dominar 400 забезпечує користувачам зручне положення для їзди. Конструкція мотоциклу передбачає, що як низькорослі, так і високорослі споживачі зможуть отримати справжнє задоволення від їзди. Додатковою перевагою моделі є низька витрата палива, яка оцінюється на рівні близько 3,5 л/100 км.

Споживачі погоджуються, що ціна за вищезазначеними параметрами не є надто завищеною. Мотоцикл добре виглядає в далеких поїздках і на людних вулицях, недорогий в обслуговуванні і дешевий в експлуатації. Його можна використовувати для поїздок на роботу, університетські лекції або навіть на побачення з коханою дівчиною.

Мотоцикл для любителів гострих відчуттів

Трохи історії

Шанувальники мотоциклів, безумовно, знайомі з брендом Bajaj, який веде свою історію з 1930-х років. Компанія займається виробництвом мотоциклів вже понад 70 років. Маючи глибоко вкорінені традиції та ґрунтовний підхід до виробництва, Bajaj став третім за величиною виробником одноколійних вагонів у світі. Компанія успішно експортує свої мотоцикли в більш ніж 70 країн світу і налічує сотні інженерів. Щорічні витрати компанії на дослідження та розробки складають понад 22 млн. доларів США. Одні лише цифри свідчать про те, що ми маємо справу зі світовим лідером.

Якщо вас ще не переконала компанія, варто вказати, що Bajaj є виробником деталей для таких брендів, як Husqvarna і KTM. Не менш плідна співпраця налагоджена між брендом Bajaj та всесвітньо відомою компанією Kawasaki. Бренди підтримують просування продукції один одного - Bajaj представляє Kawasaki в Індії, а вони просувають індійського лідера на Філіппінах. Наче цього було недостатньо, "Баджай" розпочав партнерство з британською компанією "Тріумф". Таким чином, бренд стане ще більш впізнаваним на європейському континенті.

Copyright © . All Rights Reserved