Фітинги для труб з нержавіючої сталі

Проектування та монтаж будь-якої трубопровідної системи для сантехніки чи технологічної лінії не обходиться без застосування різних сполучних елементів – фітингів. Вони використовуються для виконання поворотів трубопровідної траси, її розгалуження, переходу з одного діаметра труби на інше, з'єднання з виробничими механізмами та агрегатами. До цих виробів можна віднести різні розгалужувачі, повороти, фланці, муфти, перехідники.

Сантехнічні фітинги з харчової нержавійки добре себе зарекомендували в системах опалення та водопостачання, так як наявність у воді різних солей, мінералів призвело б до корозії та утворення іржі звичайних сталевих з'єднувачів, запірної арматури. Проте, ці вироби дорожчі. Наприклад, сполучна муфта з нержавіючої сталі коштуватиме в кілька разів дорожче за аналогічний вироб із чорного металу. Нержавіючі труби зі з'єднувачами з кольорових металів широко використовуються в хімічній та харчовій промисловості, нафтогазовій галузі.

Види з'єднувачів для сантехнічних труб

Дані компоненти трубопровідних систем можна розділити на такі основні види:

  • трійники;
  • заглушки;
  • перехідники;
  • муфти;
  • камлоки;
  • клампи;
  • переходи.

Фітинги для труб з нержавіючої сталі відрізняються більш високими експлуатаційними характеристиками, стійкістю до згубного впливу агресивних середовищ. Для їх виготовлення широко застосовується нержавіюча сталь AISI 304 та сталі марки AISI 316.

Однією з незаперечних переваг цієї модифікації товарів є стійкість до корозійних явищ. Крім цього, вони чудово витримують гідроудари, екстремальні температури, агресивні середовища. Нержавіюча сталь гігієнічна, тому може задіятися в харчовій промисловості та побутовому водозабезпеченні. Також вона відрізняється високою механічною міцністю, естетичним виглядом та довготривалим терміном експлуатації. Фітинги з даного матеріалу легко монтуються і при необхідності можуть бути схильні до демонтажу та повторної установки. Вони стійкі до дії ультрафіолету, тому можуть бути встановлені на вулиці. З недоліків виробів можна назвати хіба що високу вартість, проте вона повністю окупається їх бездоганними експлуатаційними якостями.

Copyright © . All Rights Reserved