Яку мийку вибрати для кухні

Посудомийна машинка значно полегшила жіноча праця, але замінити мийку для кухні вона так і не змогла - коли брудного посуду не так багато, всього пара чашок після чаювання, то завантажувати машинку немає сенсу, легше сполоснути чашки в раковині.

Вы можете Мойки кухонные купить в Минске по очень выгодной цене и отличного качества.

Іншими словами, посудомийної машини може не бути, а мийка в кухні повинна бути обов'язково.

Спочатку може здатися, що ніяких складнощів з вибором мийки для кухні виникнути не повинно. Але варто почати ознайомлюватися з наявним асортиментом мийок для кухні, як відразу з'являється безліч запитань: «яка мийка краще?», «Якої форми мийка зручніше?», «З якого матеріалу мийка практичніше?» і т.д.

Вибір мийки для кухні завдання непросте, тому як передбачає пошук по декількох позиціях: ціна, якість, естетика, зручність, матеріал.

Щоб трохи зорієнтувати тих, хто знаходиться в активному пошуку ідеальної мийки для кухні, розповімо про найбільш популярних варіантах, а так же виділимо переваги і недоліки кожного.

Мийки з нержавіючої сталі

Найбільш затребуваний на сьогодні варіант - це мийки з нержавіючої сталі.

Вирішальним фактором покупки мийки з нержавіючої сталі є низька ціна. Серед безлічі мийок з нержавіючої сталі є варіанти дешеві, середнього цінового сегмента і дорогі.

Переваги мийок з нержавіючої сталі: стійкість до корозії, сріблястий блиск, легкість в експлуатації, довговічність і т.д.

Багато покупців запитують: «Якщо мийки зроблені з одного і того ж матеріалу, так чому ж їх вартість різна?». Справа в тому, що ціна на мийку з нержавіючої сталі може складатися з декількох чинників:

Для того щоб сталь стала нержавіючої, в її склад додають легуючі елементи. Чим більше цих елементів, тим вище стійкість вироби до корозії. Легуючі добавки є дорогими, тому і ціна на виріб, в складі якого легуючих компонентів більше, буде вище.

Кількість використаного матеріалу. Чим більше мийка, тим на неї необхідно більше використовувати нержавіючої сталі. Крім того, товщина мийки може бути разлічной.Мойка для кухні, товщина якої більше, буде і коштувати дорожче. Як правило, покупці не беруть до уваги цю особливість і вибирають мийку з нержавіючої сталі з тонкими стінками. Встановивши її на кухні, радість їх триває не довго, так як на ній незабаром починають утворюватися вм'ятини в результаті випадкового падіння кухонного начиння.

До недоліків мийки з нержавійки деякі відносять галасливість. Шум від попадання струменя води на поверхню мийки, як правило, виникає у моделей з тонкими стінками. Цей недолік легко усунути, запінили монтажною піною тильну сторону мийки.

Миття з штучного каменю

Мийка зі штучного каменю є ідеальним варіантом для кухні, виконаної в класичному стилі.

При виробництві такої мийки використовують гранітну крихту і кварцовий пісок. Що стосується гранітної крихти, то про міцність і красу граніту складають легенди, і особливих пояснень давати не варто. А ось для того, щоб склалося враження про кварцовому піску, скажімо, що його використовують при виробництві сучасних будівельних матеріалів. Більш того, кварцовий пісок використовують для створення якісних пломбувальних матеріалів в стоматології. Вирішивши купити мийку зі штучного каменю, знайте, що ваша покупка буде дуже міцною і прослужить дуже довго.

Крім міцності, до переваг таких мийок варто віднести їх стійкість до впливу хімічних речовин і, звичайно ж, чудовий зовнішній вигляд.

Звичайно, є і недоліки. Поверхня мийки зі штучного каменю хоч на дотик дуже гладка, проте, має мікропори, в які може проникати забруднення, надалі що виділяють незначний неприємний запах. Тому після миття посуду з-під риби мийку варто гарненько почистити за допомогою миючих чи миючих засобів.

Мийки з керамограніта

На відміну від звичайної кераміки, керамограніт дуже міцний і високоестетичних матеріал.

Такі мийки мають значну ціну і значну вагу. Мабуть, це єдині їх недоліки.

Зовні відрізнити мийку з керамограніта від мийки зі штучного каменю практично неможливо. Зовні обидва варіанти мають приємний вигляд. В обох випадках використовується кам'яна крихта. Відрізняється процес виробництва.

Перед тим як зробити керамогранитную мийку для кухні, виробник в певній пропорції змішує інгредієнти: гранітну крихту, глину, кварцовий пісок, барвник і інші компоненти. Потім формує отриману суміш і обпікає, в результаті чого виріб виходить дуже міцним.

Як сполучна речовина застосовуються полімери (акрил), які склеюють частинки граніту та інших вводяться інгредієнтів.

Мийка з керамограніта вважається краще, ніж мийка з штучного каменю, тому що має більш щільну структуру.

Мийка зі штучного каменю боїться високих температур (змінює колір), а керамогранитная мийка стійка до температур.

Колірна палітра керамогранітних мийок велика: пастельно-кремові відтінки, фісташкові, бірюзові, пісочний, темно-сірі і т.д.

Copyright © . All Rights Reserved