ЯКИЙ ДУШОВОЮ ТРАП КУПИТИ НАЙКРАЩЕ?

Душовою трап , купити який сьогодні не складає особливих проблем, є невід'ємною складовою будь-якого душа. З допомогу трапа забезпечується якісний злив води , гарантується необхідний рівень комфорту прийому водних процедур, а також запобігає проникнення неприємного запаху з каналізаційної системи. Сучасний ринок сантехніки пропонує своїм покупцям досить широкий асортимент трапів, тому, щоб вибрати найбільш підходящий, потрібно володіти мінімумом знань про їх пристрої і різновидах.

Купить трап Ravak вы можете на сайте нашей компании, вас ждут большой выбор и приятные цены.

Які різновиди душових трапів пропонує купити сучасний ринок?

Сучасний сантехнічний ринок пропонує на вибір величезну різноманітність душових трапів, які можна класифікувати:

1. За зовнішнім виглядом:

a) Вертикальні;

b) Горизонтальні;

2. За містом:

a) Кутові;

b) Центральні;

c) Душові лотки.

3. За особливостями конструкції:

a) З сухим затвором;

b) З гідрозатворів.

Перший класифікаційний ознака передбачає поділ трапів в залежності від особливостей пристрою каналізації і зливу. Якщо душовий піддон розташований на досить високому рівні від статі, то можна використовувати вертикальний трап. Він забезпечує більш якісне відведення води в значних обсягах, тому нерідко використовується в душових кабінах, з великим напором. Горизонтальний трап більш компактний, тому застосовується в тих випадках, коли висота піддону невелика, або ж він зовсім відсутній. В останньому випадку трап монтується прямо в підлогу.

Місцезнаходження трапа для душа також грає важливу роль. Найчастіше для нього вибирається місце в центрі піддону, проте нерідко можна зустріти душ, в якому слив розташований в одному з кутів. Одним з останніх модних трендів в сфері облаштування душових кабін, є облаштування душового лотка, який дає можливість забезпечити максимум комфорту від прийняття душу і використовується в поєднанні з багатофункціональними душовими кабінами, мають підсвічування, кілька висновків води та інше.

Також душові трапи поділяються залежно від способу перешкоджання проникненню запахів з каналізації. Традиційними є трапи з гідрозатворів, в яких створюється постійний відстійник для води. Однак останнім часом великою популярністю користуються трапи з сухим затвором, які мають спеціальну конструкцію, забезпечену тюльпани клапаном.

Якщо Ви ще не визначилися, який душовою трап купити для своєї кабіни, зверніть увагу на асортимент товарів інтернет-магазину сантехніки «СанКомф» , який пропонує не тільки великий вибір, але і найпривабливіші ціни на всі товари.

Copyright © . All Rights Reserved