Вибір кабелю для різної техніки

Провід телефонної лінії необхідний для підключення різної техніки. Але як правильно його вибирати, які характеристики найбільш важливі? Для підключення різної побутової техніки використовується провід з'єднувальний , який може мати різноманітні параметри, від яких буде залежати якість зраджувати сигналу.

Качественные автоматические выключатели etimat по выгодной цене.

Більшість продаваної апаратури, особливо в низької і середньої цінової категорії, комплектується проводами, які не мають достатньої якості. Вони більше підходять тільки для перевірки обладнання. У стандартних проводах може бути занадто маленьке перетин, погана ізоляція, відсутність екранування і невідповідний матеріал провідника. Все це буде впливати на якість переданих сигналів, особливо, якщо це звук, зв'язок або відеосигнал.

Тому, якщо ви хочете отримувати якісний сигнал, необхідно замінити стандартні з'єднувальні дроти на більш якісні. Матеріал, з якого виготовлений провідник, може бути алюміній, мідь і різні сплави. У недорогих низькоякісних кабелях використовується алюмінієвий або провідник з безкисневої міді, в більш якісних проводах провідник виготовлений з високоякісної очищеної міді і з срібним покриттям. Таке поєднання необхідно для того, щоб максимально зменшити втрати, і зробити переданий сигнал сильнішим.

Не менш важливим параметром є і ізоляція з'єднувальних проводів, яка повинна бути виготовлена з якісного поліетилену або тефлону. Зовнішня захисна ізоляція повинна бути міцною і добре захищати провід від механічних пошкоджень, перегинів і інших впливів. Важливо, щоб провід мав гарну гнучкістю, тоді їм буде зручніше користуватися і складніше вивести з ладу.

Для захисту від електромагнітних струмів і інших наведень, що йдуть ззовні, використовується екранування, яке бажано на кабелях, використовуваних при підключенні аудіо та відео апаратури. Початковий елемент також повинен бути дуже якісним і покритим шаром срібла, щоб не погіршувати властивості провідника.

Підібравши відповідний за якістю і типом з'єднувальний провід, необхідно прокласти його так, щоб на нього не впливали ніякі механічні навантаження, і було якомога менше перегинів. В іншому випадку, він швидше вийде з ладу. Важливо, щоб вся електротехнічна продукція з'єднувалася тільки якісними проводами, тоді вона буде працювати набагато краще і довше.

Copyright © . All Rights Reserved