Вартість люків

Розрахуйте висоту і ширину люка. Кількість плиток по горизонталі множиться на ширину однієї плитки - це буде ширина люка. Проведіть такий же розрахунок по висоті. Выбрать и заказать скрытые люки тут по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

У навчальному відео кожен крок розрахунків докладно описаний:

Слід зазначити, що край плитки з боку петель не повинен виступати більше, ніж передбачено для конкретної моделі люка (зазвичай на 50 мм). З трьох інших сторін край повинен виступати не менш ніж на 5 мм. У різних типів люків яку може бути різним - важливо уточнити цю інформацію при оформленні замовлення.

Від чого залежить ціна прихованого черепичної люка?

Вартість люків починається від декількох сотень рублів за готову продукцію і може доходити до певної суми за індивідуальне замовлення. Ціна залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, і розміру люка - чим він більший, тим дорожче. Чи не стандартні розміри коштують дорожче і подовжуються. Час виготовлення окремих люків становить в середньому від 3 до 10 днів.

Де купити прихований люк під плиткою?

Є багато спеціалізованих компаній, які виробляють інспекційні люки. Зазвичай люки встановлюють сантехніку. Але якщо ви не хочете переплачувати, ви можете легко встановити його самостійно. У комплекті з люком завжди повинні йти докладні інструкції по установці. Обсяг робіт невеликий - потрібно полагодити люк за допомогою гвинтів або склеїти силіконом. Тобі знадобиться:

Клей для плитки

Ізоляційна стрічка

саморізи

викрутка

Алюмінієвий профіль

силіконовий герметик

У рамі корпусу люка є отвори, через які встановлюється люк в заздалегідь підготовленому отворі. Внутрішня рама люка має менші розміри, ніж зовнішня, і вони з'єднані міцними шарнірами. Важливий! Якщо ви хочете добитися ефекту невидимості люка, вам необхідно підібрати колір силікону в точності до кольору затірки між плитками.

Ревізійні сантехнічні металеві люки для плитки виробництва відрізняються високою якістю і надійністю.

Приховані оглядові люки призначені для установки в цегляних, бетонних, пінобетонних (газосилікатних) або гіпсокартонних стінах і конструкціях і, завдяки посиленим кріпленням, можуть бути облицьовані плиткою, мармуром, гранітом або натуральним каменем.

Copyright © . All Rights Reserved