Ремонт вторинного житла
З економічної точки зору, вторинне житло користується популярністю, оскільки в середньому коштує на 30-40% дешевше, ніж квартира з такою ж площею, але в новому будинку. Ремонт у «вторинці» зробити важче, адже, чим будинок старше, тим доведеться прискіпливіше і уважніше підійти до ремонту в ньому. Крім того, на відміну від новобудови, у вторинному житло дуже складно буде заздалегідь розрахувати вартість всіх необхідних робіт з достовірною точністю. Також, після демонтажних робіт висока ймовірність зіткнутися з поширеними проблемами, такими як іржава арматура або обірвані дроти.
Вы можете Купить проект дома у наших специалистов. гарантируется качество и профессионализм.
Отже, якщо ви затіяли ремонт у вторинному житло, то для початку необхідно звернути увагу на електропроводку. Тут слід найняти досвідченого електрика, оскільки самодіяльність може вийти боком. Необхідно відразу поставити щиток, якщо раніше його не було.
про електропроводці
Після вирішення питань з електропроводкою, варто перейти до сантехніки. Рекомендується відразу поміняти труби - поставити нові, пластикові. Якщо вирішили зробити перепланування санвузла, не варто її затягувати, краще зробити в першу чергу.
Наступний крок - заміна вікон і дверей. Вікна варто поміняти одночасно у всіх кімнатах, двері краще замовити заздалегідь, оскільки їх виготовлення вимагає деякого часу і може затримати ремонт в цілому.
Проблеми практично кожного вторинного житла - криві стіни і підлогу. Слід найняти майстрів, щоб якісно отштукатурили стіни і зробили ґрунтовку їх поверхні. Це необхідно зробити, щоб згодом не виникало проблем з поклейкой шпалер або фарбуванням стін. На підлоги слід звернути особливу увагу, перед укладанням плитки і лінолеуму, їх необхідно повністю вирівняти.
Після цього можна переходити до останнього етапу - стелі, тут кілька варіантів, можна просто побілити його або встановити натяжна. Це основні роботи, які треба зробити відразу після покупки вторинного житла.
Після такого комплексного ремонту , залишається зробити найпростіше: пофарбувати труби і батареї, поклеїти шпалери і інші косметичні нюанси. Далі, можна приступати (за потребою) - до купівлі та встановлення кухонного гарнітура, вітальні стінки і інших меблевих аксесуарів.
Ремонт - надзвичайно копітка робота, яка потребує багато сил, як фізичних, так і моральних. Але варто пам'ятати про головне - результат хорошого ремонту перевищить всі очікування.