Профілі, пороги і розкладки для плитки з алюмінію і латуні

Для додання плитковим покриттям завершеного вигляду, необхідно використовувати профілі і розкладки. Це важлива складова, без якої плитка на стіні і підлозі не буде виглядати завершеною. Профілі, акуратно приховають некрасиві спиляти плитки на торцях і кутах, а також захистять їх від відколів і подряпин. Різні за формою і видом профілі дозволять створити, звивисті переходи, скомбінувати плитку з ламінатом або килимовим покриттям, зробити округлі кути на квадратних колонах або обробити краю сходів. Використовуючи декоративні вставки, розкладки і профілю для плитки ви досягнете бездоганного ефекту.

Купить z образный профиль вы можете на сайте centrp.com.ua, компания гарантирует качество и надежность товара.

Що б покриття на підлозі і стінах виглядали завершеними, в обробці приміщень використовуються різні хитрощі, наприклад, використання плінтусів на підлозі або дверних наличників на стінах, що закривають спиляти, зрізи і щілини, коли немає можливості приховати непривабливі облицювальні частини, вдаються до застосування профілів.

Використанням профілів вже ні кого не здивувати, їх застосовують всюди, особливо часто, в комбінації з плитковими покриттями. Так як плитка - це матеріал делікатний і часом що б стик виглядав ідеально, потрібен хороший майстер і високоточний інструмент. З появою великої різноманітності плиткових профілів, відпала необхідність у високій кваліфікації монтажника, тепер для створення бездоганного стику, знадобитися правильно вибраний профіль, який зуміє встановити навіть не фахівець, і домогтися чудового результату.

Різноманітні профілі, представлені на ринку, призначені виконувати не тільки функцію перекриття стиків, але і декоративну. Найчастіше, дизайнери стали розбавляти однотонну керамічну плитку, що не декорами і вставками з то ж серії плитки, а блискучі профілями з латуні або хрому. Вузькі смужки, що переливаються дзеркальним блиску, все частіше можна побачити на стінах ванної кімнати або фартусі кухні. Така маленька деталь, здатна дуже стильно змінити весь зовнішній вигляд плиткового покриття.

Функціонал розкладок для плитки майже не обмежений, завдяки чому можна втілити практично будь-які дизайнерські ідеї.

Copyright © . All Rights Reserved