Проектування будинку: 5 важливих рекомендацій архітектора

У житті людини настає період, коли хочеться обзавестися власним житлом. У кожного з нас є будинок мрії. Наскільки легко його здійснити? Спільно з архітектурною компанією ми підготували 5 головних порад для успішного будівництва котеджу.

Очень выгодная недвижимость на северном кипре, предлагаем вам самое лучшее.

Порада 1. Враховуйте основні моменти при виборі ділянки під забудову

Вибір ділянки під забудову - важливий початковий етап в будівництві. Зверніть увагу на основні моменти:

доступність комунікацій;

екологію території;

перспективу розвитку району;

муніципальне обслуговування.

При виборі ділянки необхідно враховувати стан і склад грунту, рельєф місцевості. Наприклад, будівля будинку на схилі обійдеться дорожче. Не виключено, що може знадобитися допомога фахівця.

Порада 2. Подумайте про перспективу і правильно розрахуйте кошти

Не варто розтягувати будівництво на десятиліття. Якщо коштів недостатньо для побудови особняка, подумайте про невеликий, але добре спланованому будинку. За час тривалої будівництва може багато змінитися в житті.

Діти встигнуть вирости, роз'їхатися. Велике будова виявиться незатребуваним, але вимагає великих коштів на його утримання та опалення.

Порада 3. Продумайте проект до дрібниць

Помилки в проекті будуть постійно переслідувати вас в звичайному житті. Необхідно продумати все до дрібниць: кількість членів сім'ї, їх вік, наявність приватних зон для кожного члена сім'ї, призначення кожного приміщення. Передбачте правильну інсоляцію кімнат.

У спальнях і інших житлових кімнатах сонячне світло повинне проникати значну частину дня. Кухню, хол, ванну розміщують на північній стороні. Краще побудувати будинок за індивідуальним проектом. Можна використовувати типовий варіант, але рада фахівця все одно буде необхідний по правильній прив'язці його до місцевості.

Рада 4. Об'єднайте будови

Житловий будинок та господарські будівлі (баню, гараж, комору) можна об'єднати в єдиний комплекс. Це зручно і економічно. З житлових приміщень відразу ви потрапляєте в гараж і баню. Для візуального збільшення будови досить прилаштувати терасу з навісом і виходом з кухні.

Рада 5. Поставтеся серйозно до вибору будівельників

Вибір будівельної бригади - відповідальний момент. Будинок, побудований малосведущему приватниками, через пару років може піднести неприємний сюрприз. Дефекти фундаменту або стін будуть проявлятися поступово і призведуть до руйнування будинку.

Знайти будівельників, а потім пред'явити претензії буде складно, часто неможливо. Тому довірити будівництво краще компанії з гарною репутацією. Контроль за етапами зведення будівлі рекомендується доручити автору проекту. Він як ніхто знає всі деталі майбутньої будови.

Copyright © . All Rights Reserved