​Переваги пелет з соснової деревини

Переваги пелет з соснової деревини

* Пелети із сосни мають високу теплотворну здатність (близько 9600 БТЕ / фунт), низький вміст вологи (менше 10%), більш тривалий час горіння і високу ефективність згоряння. Ви можете замовити якісне паливо для горіння за самою вигідною та достпною ціною.

* Зміст золи після спалювання становить всього 0,5%, і золу також можна використовувати в якості добрива у вашому саду або на фермі.

* Невелика кількість диму при горінні, це захист навколишнього середовища.

* Використання соснових гранул для опалення або приготування їжі набагато дешевше, ніж використання масла.

* Пелети із соснової деревини підходять для правильного транспортування, поводження і подальшого використання.

Застосування пелет з сосни

* Опалення: пелети з сосни можуть замінити деревину, вугілля, сиру нафту, природний газ для опалення в водогрійних котлах, промислових котлах, печах і т. Д., Особливо підходять для високих вимог захисту навколишнього середовища та енергозбереження. ,

* Виробництво електроенергії: пелети можуть використовуватися на електростанціях для вироблення електроенергії. Вони є хорошим джерелом палива для заміни вугілля з-за їх високої теплотворної здатності і захисту навколишнього середовища.

* Наповнювач котячих туалетів: пелети з соснової деревини мають сильну вологовбиранням, здатністю контролювати запах і виділяти свіжий запах сосни. Створення безпечного і чистого середовища для кішок і власників. А підстилка легко чиститься.

* Підстилка для коней: як зручна стерильна підстилка, соснові гранули можуть нейтралізувати запах і вбирати вологу при контакті. Приміщення буде чистим, сухим і без запаху. Також буде скорочено кількість відходів, що утворюються - до 50%, створюючи компост більш високої якості. Кожна гранула може абсорбувати рідину майже в чотири рази більше своєї ваги.

Тирса або деревний пил є побічним продуктом різання, шліфування, свердління, шліфування чи іншого подрібнення деревини. Його можна використовувати в якості палива для приготування їжі і в якості адсорбенту для видалення масла і бруду, в той час як гранули з тирси мають велику цінність і вносять незрівнянний внесок в захист навколишнього середовища. Тому впровадження лінії по виробництву гранул з тирси стане обов'язковою тенденцією.

Copyright © . All Rights Reserved