Оздоблення квартир

Затишна, приваблива і чиста квартира - це, напевно, мрія будь-якої людини. Кожен бажає повертатися з роботи саме в такий будинок. Але щоб житло саме так і виглядало, необхідно періодично робити в ньому ремонт, як мінімум косметичний, тобто злегка оновити дизайн і повернути оселі первинний зовнішній вигляд. Якщо ви бажаєте, щоб ваша квартира завжди перебувала в стані банкрутства, вам корисно дізнатися, як виконати самостійно її обробку.

На своем сайте http://o-s-a.net/posts/qlua.html мы ознакомим вас со скриптовым языком QLUA, расскажем про все его преимущества.

Звичайно ж, набагато легше найняти для виконання ремонту в квартирі професійну будівельну бригаду, і впевнено себе почувати, без зайвих переживань, що обробка буде зроблена в найкоротші терміни і на високоякісному рівні. Але для чого робити такі значні фінансові вкладення в те, що можна виконати своїми руками? Як показує практика, кожна людина здатна впоратися з косметичним ремонтом без сторонньої допомоги, якщо володіє терпінням і найменшими навиками в даній сфері діяльності.

З чого рекомендується починати в квартирі оздоблювальні роботи ?

Як правило, з планування. Необхідно попередньо визначитися, що конкретно в квартирі ви хочете змінити, а що залишити. Наприклад, чи є потреба в заміні дверей.

Необхідно досконально продумати текстуру і колір шпалер для кожної кімнати. Це досить важливий момент, який допоможе вам вирішити більшість проблем. Наприклад, будь-яка кімната погано освітлюється природним освітленням, але дану проблему можна вирішити за допомогою правильно підібраних шпалер. Щоб кімната стала світлішою і затишній, варто використовувати світлі тони.

Візуально зробити кімнату просторіше можна за допомогою шпалер, які мають вертикальні вузькі смужки. Це важливо при обробці кімнат незначних параметрів. Якщо ви врахуєте в процесі планування ремонту всі ці нюанси, ви точно досягнете бажаного результату, а ваша квартира в результаті буде просторою, світлою і затишною. Після завершення етапу планування, вам стане зрозуміло який витратний матеріал, робочі інструменти знадобляться для проведення ремонту квартири. Залишилося тільки закупити, підготувати все необхідне, і можна приступати безпосередньо до опоряджувальних робіт у квартирі.

Придивіться уважно до стелі. Якщо поверхню стелі досить рівна, тоді досить його просто освіжити. В іншому випадку необхідно зробити вирівнювання поверхні. Для цього можна використовувати шпаклівку або монтувати підвісну стельову конструкцію.

Після того як з стелею розібралися, можна приступати до обклеювання стін шпалерами. Попередньо видаляється старий обробний матеріал. Якщо старі шпалери сидять досить міцно, то їх і не потрібно чіпати, вони забезпечать прекрасну зчеплення при нанесенні нових. Якщо довелося старі шпалери видалити повністю, потрібно проаналізувати рівність підстави. Якщо стіна рівна, досить протерти поверхню вологою ганчіркою, дати їй висохнути. Якщо на стіні виявлені значні вади, тоді їх потрібно усунути за допомогою шпаклівки, і дати поверхні добре просохнути.

Після виконання попередньої підготовки стіновий поверхні можна приступати до фінішної обробки шпалерами. При наклейці кожної наступної смуги шпалер необхідно стежити за тим, щоб збігалися стики і малюнок. Але сьогодні текстура сучасних шпалер виконана таким чином, що цей момент можна опускати. Клей рівномірним шаром наноситься на всю поверхню смужки шпалер, при цьому кути потрібно змащувати ретельніше, після чого можна наносити шпалери на поверхню стіни.

Приклеювання потрібно починати зверху - смужка шпалер притискається спочатку зверху, потім повільними притискними рухами потрібно рухатися вниз, ретельно розгладжуючи зморшки (від центру смужки до її країв). Одночасно потрібно видаляти надлишок клею, який почне виступати по краях, так як якщо він засохне, це буде зробити вже проблематично, а отже - зайві трудовитрати. Смужки шпалер потрібно класти внахлест до 3 см.

Після завершення обробки стін можна приступати до обробки статевого підстави. Аналогічно його потрібно перевірити на наявність нерівностей, інших вад. Найпростіший варіант приховування всіх недоліків на статевому підставі - покрити підлогу плитами ДВП, попередньо очистивши його від пилу, різного сміття. Якщо зверху на ДВП укласти лінолеум, можна отримати досить рівну утеплену статеву поверхню, по якій приємно буде ходити в холодний період року.

Розібравшись з азами проведення ремонту, оздоблення квартири вже не буде представляти особливих складнощів. Досить поставити перед собою мету, ретельно спланувати послідовність виконання ремонтно-оздоблювальних робіт, набратися терпіння, деяких знань, і можна зробити зі звичайної квартири сучасне затишне житло.

Copyright © . All Rights Reserved