ОСОБЛИВОСТІ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Перш ніж приступати до оформлення садової ділянки, ви повинні дати відповідь на деякі питання. А цікавити має, перш за все, не буде поруч городу, важливо також, щоб сад не закривав вікна житлового будівництва, слід враховувати і деякі інші фактори. Всі роботи по садовому ландшафтному дизайну ділянки біля дачі повинні починатися з складання проекту, зробити який можна, використовуючи комп'ютерну програму, хоча досить мати під рукою аркуш паперу і олівець. 

На сайте https://uhod.ua/ вы можете заказать ландшафтный дизайн в Киеве, специалисты учтут все ваши пожелания.

Складаючи проект, слід враховувати:

Рельєф місцевості, а повинні бути враховані всі нерівності і ступінь освітленості. Це особливо важливо, враховуючи той факт, що одні рослини повинні отримувати сонячне світло у великій кількості, а інші, навпаки, люблять тінисту місцевість. Як показує практика, найкращі садові дерева ростуть на південних, південно-західних і південно-східних схилах з невеликим ухилом. Слід також пам'ятати, що в потоках найгірший урожай фруктів.

Тип грунту - питання, яке має хвилювати в числі перших, так як у кожної рослини є свої переваги, і якщо одні з них люблять чорнозем, то інші ростуть на піску або глинистому ґрунті. В цьому відношенні важливо також наявність природних водойм і глибина залягання грунтових вод.

При оформленні дизайну також важлива геометрія земельного наділу і розташування житлового будинку. Якщо будова знаходиться в центрі, то зробити сад цільним у вас не вийде, хоча і розділений на кілька ділянок садок, оформлений за допомогою фахівців, буде виглядати не менш ефектно. Якщо будинок знаходиться в глибині, ви можете відокремити його зоною відпочинку, наприклад, хоча найкращим рішенням є висадка дерев по периметру.

Дизайн саду і городу - завдання складне і зробити це своїми руками, без залучення фахівців, не завжди виходить. Вся справа в тому, що ви заздалегідь повинні визначитися, чи будете вирощувати городні рослини, що передбачає важка праця на сонці, або будете насолоджуватися ароматами фруктів і квітів. Важливо, що продумати це питання треба на перспективу, щоб потім НЕ викорчовувати яблуні або вишні.

ЩО ТРЕБА ВРАХОВУВАТИ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ДИЗАЙНУ

Ми багато говоримо про стиль і рослинах, які стануть його окрасою. При цьому слід враховувати деякі моменти, від яких залежить не тільки ваш урожай, але і душевну рівновагу. Одна справа, якщо мова йде про дизайн саду з хвойними рослинами, плоди яких навряд чи зацікавлять сусідів або перехожих, і зовсім інше - територія, засаджена рідкісними сортами фруктових дерев. В цьому випадку ви повинні потурбуватися про пристрій огорожі або огорожі, причому ви не тільки повинні убезпечитися від сторонніх очей, але і приховати малопривабливі види за межами дільниці.

Якщо ви починаєте озеленення садової ділянки з нуля, повинні також враховувати кількість членів сім'ї, не забуваючи про можливе поповнення. Важливо також знати, як довго ви плануєте перебувати на ділянці, адже немає сенсу висаджувати зимові сорти яблук, якщо ви не плануєте приїжджати сюди восени. Якщо ви любите відпочивати, постарайтеся зробити так, щоб рослини не закривали водойму - головна прикраса вашої ділянки.

Copyright © . All Rights Reserved