Натяжні стелі: переваги і недоліки

Переваги

Качественно напечатать лотерейные билеты могут только наши специалисты.

Естетичність і практичність в одному рішенні

Сучасно, зручно і стильно. Завдяки еластичним властивостям ПВХ, поверхні натяжної стелі можна надати найрізноманітнішу форму, що надає вам додаткові креативні можливості. І, на відміну від звичайної обробки, ефект рівній поверхні досягається дуже швидко і бюджетно, порівняйте декілька годин монтажу з дорогими і багатоденними оздоблювальними роботами.

Вологоізоляція

Будь стелю - це, в першу чергу, дах над головою. Тому головне - здатність захистити квартиру від дощу і снігу. Витримуючи до 100 літрів вологи на 1 квадратний метр, натяжні стелі уберігають вас від потопів.

Надійність і міцність

На відміну від гіпсокартонних, натяжні полотна не дають тріщин і не створюють навантажень на несучі стіни, так як монтуються по всьому периметру приміщення.

Пожежна безпека

Стандарти пожежної безпеки гарантують захист вашого будинку не тільки від води, але і від вогню (по крайней мере, з боку верху).

Зручність у побуті

Для миття натяжної стелі підійдуть стандартні пристосування і звичайний мильний розчин.

Широкий асортимент, різноманітність матеріалів, кольорової палітри і фактури

Ви можете підбирати характеристики під свої умови і на свій смак: тип (глянсовий / матовий), колірний відтінок, форму або малюнок.

Довговічність

Загальний термін експлуатації становить кілька десятків років, при цьому протягом тривалого часу конструкціям властиво зберігати свій вихідний колірний відтінок і структуру швів. Ви можете не побоюватися провисань і вицвітання.

Швидкість установки

Час, необхідний для монтажу натяжної стелі, може змінюватися, але зазвичай це займає близько пари годин для стандартної кімнати. А після установки не буде потрібно ніяка генеральне прибирання.

Недоліки

А чи є підводні камені? Куди ж зовсім без них. Загострені предмети можуть пошкодити плівку ПВХ з більшою ймовірністю, ніж звичайний стелю. Але навряд чи вашій стелі загрожує контакт з гострими або тупими предметами. Хіба що під час прибирання і при вистрілювання пробки відкривається шампанського. А ці дії нешкідливі і пошкодженнями не загрожують.

Існує й інший, більш реальний фактор, що ставить під удар міцність стель - знижені температури. Якщо у вас трапляються регулярні проблеми з опаленням, і при цьому ви підійшли до питання вибору товару абияк, то можете зіткнутися з неприємним сюрпризом, тому що плівка і поліетилен погано переносять заморозки.

Насправді, і ця проблема легко вирішується, оскільки різноманіття пропонованого асортименту надає можливість вибирати спеціалізовані варіанти. Наприклад, тканинні конструкції, що мають особливий полімерний склад, стійкі до перепадів температур до -50 градусів нижче нуля, і чудово підійдуть для неопалюваних приміщень. Такі тканинні поверхні від «Descor», «Clipso» та інших європейських виробників можна знайти і в асортименті каталогу компанії «Format». Крім температурної надстійкості, вони володіють і іншими достоїнствами: підвищені вогнетривкість і вологостійкість, шумоізоляція і термоізоляція, антистатик, зовнішня привабливість (оксамитова рівномірна поверхня без відблисків), та й від фізичного впливу вони також додатково захищені.

Copyright © . All Rights Reserved