Меблі для вітальні

Серед всіх кімнат квартири вітальня залишається приміщенням з найширшим призначенням. Сімейні вечори біля телевізора - домашній кінотеатр, прийшли гості - їдальня, гостей багато і вони залишилися на ніч - спальня, а вже діти перетворять в дитячу будь-яку кімнату в будинку. Можна перерахувати ще безліч призначень, з якими справляється вітальня. Звідси і широкий спектр меблів, що розміщується в цій кімнаті. На жаль, рідко в одному місці можна підібрати весь комплект меблів для вітальні. Приємним винятком є представлена тут білоруська меблі , прекрасно поєднує стиль, функціональність і якість виробництва.

Заказать Натяжные потолки в Ижевске вы можете по выгодной цене на нашем сайте.

М'які меблі

Що за місце перед телевізором або каміном без дивана. Цей комфортний предмет заслужено займає центральне місце в приміщенні. Саме диван задає стиль і колірну гамму інтер'єру вітальні. Звичним доповненням до дивана буде крісло. Одне або декілька, але майже завжди в його стилі, так щоб являти собою єдине ціле, навіть коли стоять в різних кутках кімнати.

Вибираючи диван потрібно врахувати зовсім небагато аспектів. Форма, функціональність, конструкція і стиль - ось чотири кити, від яких заздрості ваш комфорт.

- форма - прямий або кутовий;

- функціональність - визначає можливість трансформувати або «розкласти» диван, перетворивши його в певну кількість спальних місць;

- конструкція - диван може бути корпусним, тобто цільним або модульним, тобто що складається з окремих блоків-модулів, що дозволяють міняти комплектацію і форму дивана;

- стиль - як згадувалося вище, саме стиль дивана визначить стиль всього інтер'єру приміщення. Тому, якщо ви задумали вітальню в класичному стилі, не варто купувати туди диван в стилі хай-тек.

Стінки, шафи, вітрини, гірки, стійки під TV

Все це різноманіття ще недавно існувало тільки у вигляді корпусних меблів. І в наші дні представників цього виду більш ніж достатньо. Що потрібно знати про вітальніСтінки для віталень, що займають традиційно одну зі стін кімнати і виготовлені з ЛДСП, а для дорогих інтер'єрів з масиву дерева.

Як наслідок зміненого ритму життя людини, які прийшли в наше життя нових цінностей з'явилася і нова меблі. Все більшу популярність завойовує меблі модульна, що дає, куди більший простір не тільки уяві при створенні інтер'єру, але і що більш важливо функціональними можливостями. Кожна складова (модуль) поєднуються між собою і мають ряд варіантів компоновки. Побажавши змінити щось в інтер'єрі, необов'язково повністю міняти меблі в вітальні. Досить переставити місцями модулі, пересунути предмети меблів, пограти з аксесуарами, і отримуємо інший інтер'єр.

Крім традиційно зустрічаються в вітальні предметів меблів тут може бути присутнім все, що необхідно саме для вас. Робоче місце школяра або комп'ютерний стіл, ближче до вікна можна організувати місце для творчості, наприклад малювання. Якщо у вашому будинку немає окремого місця для книг, то вітальня прекрасне місце для книжкової шафи або хоча б полиць.

Який би стиль ви не вибрали для цієї кімнати. Головне, щоб усім членам сім'ї там було комфортно і не хотілося йти.

Copyright © . All Rights Reserved