Диван-книжка: просто, легко та зручно

Дивани-книжки з'явилися досить давно. Свою назву дивани з механізмом «книжка» отримали завдяки тому, що в процесі розкладання конструкція нагадує книгу. І незважаючи на появу безліч інших, більш сучасних механізмів, як і раніше, і в 21 столітті він не втрачає своєї актуальності. Цей механізм перевірено часом. Окрім того, при виборі дивану краще звернутись до перевірених виробників. Так, в асортименті інтернет-магазину Kram-UA представлений широкий ряд моделей усіх типів диванів. Ви можете придбати як вже готовий диван, так і оформити індивідуальне виконання під замовлення. Консультанти магазину допоможуть зробити вам вибір тієї моделі, яка задовольнить всі ваші потреби. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/dyvany/.

631f087390f5a.jpeg

В чому переваги та недоліки диванів-книжок

Дивани-книжки мають кілька переваг:

  • дивани з таким принципом трансформації вважаються найбільш простими. Завдяки своїй конструкції, докладаючи мінімум зусиль, ваш диван перетворюється на досить велике спальне місце;
  • у складеному вигляді такий диван досить компактний, що дозволяє економити простір в невеликих приміщеннях;
  • наявність ящика для білизни. Це також вагомий аргумент в економії місця та часу на прибирання постільних речей;
  • лояльна цінова політика. Диван-книжка є дуже доступним для придбання, особливо в порівнянні з євро-книжкою або диванами типу «клік-кляк».

Недоліки у цієї моделі також є.

Так, наприклад, якщо ви інтенсивно використовуєте диван як спальне місце, тобто небезпека того, що замок у механізму стане непридатним швидше, ніж вам того хотілося б. Але цю проблему можна виправити. Такі механізми легко ремонтуються. Ще один аспект, який слід врахувати, потрібно залишати деяку відстань між стінкою і диваном, щоб виконати процес трансформації. Крім того, дивани з таким механізмом вимагають додаткових зусиль під час його розкладання. Дитина не впорається з таким диваном без допомоги дорослих.

Що стосується дизайну диванів із механізмом «книжка», то він досить типовий для більшості моделей. Як правило, у дивана-книжки відсутні підлокітники. Спинка та сидіння у зібраному вигляді мають однакову форму та розмір.

Текстильні матеріали ж і кольорова гама більш ніж різноманітна. Виробники використовують такий звичний текстиль як бязь, жаккард, плюш так і сучасніші вініл-шкіра та флок. Також не рідко використовуються такі матеріали як вельвет, шиніл і гобелен. Різноманітність кольорів і малюнків здатна задовольнити будь-який смак.

Завдяки своїй конструкції такі дивани дуже гармонійно вписуються як в домашню, так і в офісну атмосферу.

Як резюме, коротко перерахуємо переваги цієї моделі: практичність, економічність, зручність, простота. Якщо саме ці аргументи для вас мають основне значення, то диван-книжка, це те, що вам потрібно.

Copyright © . All Rights Reserved