Як купити авто з Америки

Авто з США в Україні із вторинного ринку не є рідкістю. Однак поставлених зі США поки не так багато, як вітчизняних та проданих в офіційних автосалонах. Якщо вдасться знайти підходящий варіант, то часто машина з США коштує дорого при розмитненні. Це робить покупку транспорту вже менш доцільною. Спробуємо розібратися в особливостях подібних угод і тому, наскільки можливо зробити перегін авто з США без пошкоджень.

Сегодня купить качественный недорогой автомобиль из США можно на сайте www.057.ua/ у проверенных компаний.

Як купити авто з Америки

- Якщо транспортний засіб коштує дешево в США, то не завжди виявляється, що його вигідно везти в Україну. Ринок Америки є найбільш розвиненим. Все більше і більше старих машин надходять у продаж, що пов'язано з підвищенням популярності електрокарів. Більш старі машини продаються за вигідними цінами.

Різні види транспорту для покупки: авто, мікроавтобуси електрокари, мотоцикли, водний транспорт, снігоходи та інша спецтехніка;

Імпорт з США в цьому плані варто розглянути як альтернативу вітчизняним авто. Що стосується машин з США, то тут ситуація з продажем в Україні дещо інша, ніж в Європейському союзі. Країна велика, і кількість машин, доступних на вторинному ринку, також дуже велике. Сполучені Штати є третіми в світі за кількістю випущених з конвеєра транспортних засобів. Відразу після Китаю і всієї Європи. Як альтернативний варіант покупки нового транспортного засобу можна розглянути наступне:

- купити авто в Америці в несправному стані;

- взяти участь в аукціонах (ще їх називають авторинком або Автобазар) з лізингом авто;

- купити авто з США по запчастинах з наступною збіркою.

Особливості покупки і привіз машини з Америки

Сотні тисяч автомобілів за минулий рік було продано в США на вторинному ринку. Більшість таких угод укладено без посередників. Вітчизняному автолюбителю є з чого вибирати. Це відноситься до версій транспортних засобів та особливостей обладнання, кольором авто. Є багато транспортних засобів на вибір (з ушкодженнями, з пробігом, авто потопельники і інше). Зазвичай такий автомобіль, проданий з аукціону з США і відремонтований, коштує 80% від ціни купленого в Європі. Пошкоджені авто - кращий вибір з економічних причин. Під час покупки не забудьте переконатися, що у вас є потрібні запчастини для ремонту транспортного засобу. Велика частина з них, - втоплені авто. Якщо ви не хочете мати автомобіль, раніше потрапив в аварію, слід подумати про покупку у лізингових компаній. У них є історія транспортного засобу. Ціни на неушкоджені американські авто б / у, очевидно, вище. Через відсутність подібних варіантів на українському ринку, варто розглянути угоду гарною можливість придбати надійний автомобіль за розумною ціною. Відгуки про таких угодах в більшості випадків позитивні.

Де знайти пропозицію по авто з США?

Щоб знайти машини з Америки з певного сегмента, варто почати з пошуку в Інтернеті на спеціальних американських сайтах. Такі ресурси дають можливість персоналізувати пошук там і переглядати тільки автомобілі, які відповідають конкретним вимогам. Багато автосайти США російською мовою. Іншим варіантом вважають пошук різних типів аукціонів або тендерів. Туди потрапляють транспортні засоби після реалізації майна із залученням судових приставів або лізингу. Там можуть бути старі і нове авто після ДТП.

Як купити авто на аукціоні?

При покупці на аукціонах, які проводяться за участю людей з усієї Європи, не буде великою можливості перевірити вбрання транспортний засіб. Пошкоджений авто часто описується як несправний. Ціна може вирости, тому що у покупця на аукціоні є конкуренти. У перемозі не може бути впевнений ніхто до закриття тендеру. Однак, якщо вдасться стати переможцем, можна розраховувати на автомобіль з 5 річним лізингом, що дуже вигідно. Незалежно від того, який варіант вдалося купити авто з США потрібно перевірити на стан робочих рідин і масла. Слід також подивитися всі необхідні документи. Після в'їзду в країну автомобіль повинен бути зареєстрований. Всі такі машини з Америки без номерів.

Copyright © . All Rights Reserved