​Як вибрати хороші сорти овочів та квітів

Як вибрати хороші сорти овочів та квітів?

Щоб виростити натуральні овочі, недостатньо просто уникати хімічних добрив. Важливо, яке насіння ви використовуєте для посіву. Ви можете замовити якісне насіння овочів на https://harvest-center.com.ua/ovochi/ за самою вигідною та доступною ціною. На ринку представлений великий вибір: від стандартного, F1 до органічного. У чому різниця? Що вибрати? Де купити? У цій статті я розглядаю тему вибору насіння овочів.

ДОБРОТКА НАСІННЯ

В Інтернеті я неодноразово зустрічав термін "рафінування насіння". А згідно з енциклопедією PWN, вона "включає: очищення, сортування за розміром і щільністю, протруювання насіння (захист насіння, паростків і проростків від пошкодження або знищення хворобами і шкідниками під час появи сходів), промивання, інкрустація, інкапсуляція, інкапсуляція насіння, заклеювання насіння, поміщення пророслого насіння в гідрофільний гель (рідинне буріння), інтраназальне застосування регуляторів росту та стимулювання (кондиціювання) насіння Ця обробка полягає в контрольованому зволоженні насіння до рівня, що підходить для початку метаболічної активності, але недостатнього для проростання (насіння потім промивають, сушать і зберігають), кондиціювання підвищує життєздатність насіння, забезпечує швидку та рівномірну появу сходів та проростків, більш стійких до суворих умов навколишнього середовища, що може підвищити врожайність та якість.

На початку своєї садівницької пригоди я наївно вважав, що зможу виростити город природним шляхом без будь-яких проблем. Ніщо не може бути далі від істини. У магазинах повно штучних добрив та пестицидів, субстратів NPK та насіння з пестицидами та стартовими добривами. І те саме питання постійно займає мої думки. Який сенс вирощувати власні овочі за таких умов? Ви можете купити їх у супермаркеті або у торговця на ринку (так, і у нього теж), не бруднивши рук і не напружуючи спину. Якщо ти все ще читаєш це, мій читачу, я вірю, що ти такий допитливий, як і я, і... вам весело вирощувати свої власні. І ви можете отримати навіть більше: здоровий урожай, позитивний вплив на біорізноманіття і водночас звернути назад екологічно шкідливу зміну клімату. Так мало і водночас так багато.

Copyright © . All Rights Reserved