Виготовлення деталей з металу та пластика

Компанія спеціалізується на технологіях, покликаних вирішити екологічні проблеми, таких як технологія заміни металевих елементів на пластикові елементи, отримані в результаті переробки, на які напилюється текстура будь-якого металу. Такий елемент сприймається як метал, але насправді він створений у результаті поводження з відходами, що є одним із кроків до виробництва у так званому "Закритій схемі". - Ми також представляємо на ринок продукти, які мають у чомусь виділятися, та розвиваємо їх від ідеї, через дизайн, стиль до кінцевого продукту. До Ваших послуг лиття деталей на ТПА за самою вигідною та недорогою ціною.

Промисловий дизайн, поліуретан та екологічність

– В даний час ми приділяємо велику увагу промисловому дизайну та естетиці – наша технологія дозволяє зробити перероблений пластик на 100% схожим на хромовані елементи. Він полягає в тому, що на будь-який елемент із металу, скла, дерева або навіть текстилю напиляємо тонкий шар вибраного металу (золота, срібла, сталі або просто хрому). Це рішення спочатку пов'язане з необхідністю піклуватися про навколишнє середовище та є відповіддю на виклики щодо скорочення відходів життєдіяльності людини. Однак для того, щоб ця технологія відповідала всім очікуванням виробників, вона була вдосконалена з точки зору якості, довговічності чи міцності кінцевих елементів.

Технічні пластмаси (такі як ПОМ, ПА66 або ПА6 зі скловолокном) дуже погано використовуються у вторинному контурі. Напр. За стійкістю ПА6/ПА6.6 із волокном може дуже ефективно замінити метал у технічних елементах. Це відкриває нові можливості. Замість того, щоб робити щось з нуля, можна взяти перероблений матеріал і зробити його схожим на цю фактуру в цілому, завдяки напиленій фактурі будь-якого металу, і при цьому матиме властивості міцності металу. Захист від пилу, вологи, пари та інших зовнішніх факторів є однією з основ забезпечення терміну служби та функціональності виробів. Компанія виробляє пінополіуретанові ущільнення, що забезпечують безпрецедентну точність та захист у широкому діапазоні умов. Установка дозволяє автоматично накладати пломби за лічені секунди, усуваючи необхідність дорогого обладнання та технологій для гумових ущільнень. За допомогою робота KUKA ви можете дуже точно наносити ущільнення на 2D- та 3D-елементи найрізноманітніших форм, а також герметизувати чутливі та чутливі деталі. Він дуже швидко отверждается і має низьке водопоглинання (менше 5% за кімнатної температури).

Copyright © . All Rights Reserved