Вибір письмового столу

В даний час в інтер'єрах все частіше доводиться бачити комп'ютерні столи, а письмові відходять у минуле. Але це зовсім не означає, що письмовий стіл є марним. Гладка велика стільниця - це те, що відрізняє письмовий стіл від комп'ютерного. Робоча поверхня письмового стола більш простора, що дозволяє зберігати безліч документів і книг.

Вибір письмового столу на krokwood.com/collections/pismov%D1%96-stoli це приємна ціна та висока якість меблів.

В першу чергу необхідно визначитися з призначенням письмового столу. Купуючи стіл для школяра необхідно, щоб матеріал столу був екологічним. Як правило, такий стіл купується на десятиліття, тому варто звернути увагу на міцність матеріалу. Також варто віддавати перевагу до столу з регулюючими по висоті ніжками.

Вибираючи письмовий стіл для офісу, слід звернути увагу на площу стільниці. Такому столу необхідно нести на собі безліч паперів, він повинен бути просторим і мати необхідні полички для розміщення на ньому оргтехніки.

Письмовий стіл для керівника - одночасно і робоче місце і атрибут статусу. Масив дуба, горіха і бука - кращий матеріал для таких столів.

Як правило, робота за столом займає багато часу, хребет піддається тривалої статичної навантаження, тому конструкція столу повинна забезпечувати збереження здоров'я людини. За твердженнями фахівців стіл повинен бути трохи нижче грудей сидячої людини, розмір стільниці повинен бути орієнтовно 80х90 см або 70х70 см.

Письмовий стіл, як і інші меблі виробляється з різних матеріалів: МДФ, ДСП, масиву дерева. Самим натуральним, екологічним і довговічним по праву вважається масив дерева.

Найпоширеніший і дешевий матеріал - це ДСП (деревно-стружкові плити). ДСП виготовляється шляхом пресування тирси і склеювання їх смолою, що містить формальдегід - летючий отрута. При тривалому впливі на організм викликає у людини нудоту і головний біль.

Письмовий стіл в інтер'єрі. Масивні моделі столів необхідно розташовувати в великому просторому приміщенні посередині кімнати. Довгі витягнуті приміщення гармонійно вміщають в себе овальні або прямокутні столи. Квадратні столи відмінно вписуються в відповідні їм квадратні кімнати.

Стіл як і будь-який предмет меблів є свідченням вашого смаку і практичності, тому до вибору письмового столу варто підійти ретельно, адже все прекрасне складається з деталей і родзинок.

Copyright © . All Rights Reserved