​Що таке сталевий прокат

Що таке сталевий прокат

Сталі високої якості в основному використовуються у виробництві плоского прокату для холодного штампування, а також виробів з гарячим цинкуванням, котлів і судин під тиском, газових балонів або кораблів.

Ще одним видом цього матеріалу є високоякісна легована сталь. На відміну від попереднього матеріалу, він відрізняється насамперед вищим вмістом легуючих елементів. Ви можете миттєво зробити замовлення металопрокату в інтернет магазині https://ambar.org.ua/ за самою вигідною та доступною ціною. Не слід забувати, що за стандартом PN-EN 10020:1996 сумарний зміст цих елементів виходить за межі норми. До групи якісних легованих сталей входять, серед іншого:

- конструкційні сталі, особливо дрібнозернисті сталі, що зварюються,

- електротехнічні сталі, що містять легуючі елементи, такі як тільки кремній або кремній та алюміній,

- леговані сталі, які використовуються у виробництві рейок та листів. палі, а також різні перерізи для гірських кріплень,

- леговані сталі, призначені для виробництва плоского прокату, зокрема гарячекатаного або холоднокатаного, призначеного для подальшої холодної обробки тиском,

- сталі з міддю, де є тільки єдиний необхідний легуючий елемент.

Сталевий прокат - види обробки

Як було зазначено, якісна сталь піддається численним обробкам, зокрема прокатці. Ця операція полягає у формуванні заданого матеріалу між дисками або роликами, що обертаються, а також роликами або різними іншими інструментами, що рухаються відносно один одного. Зазначений прокат входить у пластичну обробку металів. Обробка проводиться на відповідних машинах, про прокатних станах. Це якісне спеціалізоване обладнання, яке складає комплекс пристроїв. Вони призначені для прокатки матеріалу, що додатково мають один автономний головний привід. Ми можемо виділити стани для холодної та гарячої прокатки, а також згинально-волочильні, правильні та окаліноломні. Також доступні охолоджувальні та спеціальні трубні млини.

Copyright © . All Rights Reserved