Найчастіше вікна виготовляють з металу і пластика

Існують металопластикові та пластикові вікна. Який профіль для пластикових вікон краще вибрати? Консультації по вибору та оцінки виробників. Порівняння пластикових і металопластикових вікон.

Комбіновані вікна по праву вважаються стандартом якості, оскільки поєднують в собі переваги декількох матеріалів одночасно. Металопластикові вікна можна замовити на https://oknaekipazh.com.ua/ua/vikna/ за самою вигідною та не дорогою ціною. Найчастіше вікна виготовляють з металу і пластика: вони довговічні, стійкі до великих перепадів температур, мають прекрасний зовнішній вигляд і відмінну тепло- і звукоізоляцію. Якщо ви вирішили не економити на якості і встановити в своєму будинку вікна, які прослужать кілька років, вам, безсумнівно, знадобиться повна і детальна інформація про те, як правильно вибрати металопластикові вікна.

У чому різниця між пластиковими і металопластиковими вікнами?

Їх основна відмінність полягає в профілі. Пластиковий профіль повністю складається з полівінілхлориду, або скорочено ПВХ (не рахуючи ущільнювача і проміжного профілю). На даний момент вони відмовилися від виробництва таких вікон, тому що сам по собі пластик без жорсткого каркаса не може витримати вагу стулки, профіль швидко гнеться і стає марним. У разі металопластикових вікон ПВХ грає тільки одну роль, він захищає конструкцію від зовнішніх факторів. Основою вікна є спеціальна металева (армована) вставка з оцинкованої стрічки товщиною 1,2-2,0 мм, яка надає вікну додаткову жорсткість і міцність.

Крім металопластикового профілю, він відрізняється за такими ознаками:

Він набагато більш довговічний, служить близько 50 років.

Він має більш високий рівень тепло- і звукоізоляції.

Більш жорсткий і стабільний, він може витримати вагу багатокамерного скла.

З чого почати при виборі металопластикових вікон?

Перед вибором металопластикових вікон необхідно вирішити, чого саме ви від них очікуєте: теплоізоляції, звукоізоляції, безпеки або, може бути, хорошої вентиляції приміщення?

Звичайно, всі ці функції можна об'єднати, але в цьому випадку вартість одного вікна перевищить розумну ціну. Ось чому вам необхідно розставити пріоритети. Наприклад, якщо ви живете в шале, ступінь звукоізоляції вікон для вас не важлива, а для приміщень з низькою вологістю природна система вентиляції взагалі не потрібна.

Тільки після того, як ви зрозумієте свої потреби, ви зможете приступити до вибору металопластикових вікон, вирішити, який профіль вибрати і який склопакет вам більше підходить.

Copyright © . All Rights Reserved