Навіщо потрібний ескізний проект

Кожен об'єкт є ескізним проектом. На цьому етапі уточнюється рішення щодо планування приміщення, його зовнішнього вигляду, розташування на території (якщо йдеться про будівельні конструкції), масштабу, обладнання, терміну служби, функціональності та загального плану робіт. До Ваших послуг розробка ескізних проєктів за самою вигідною та недорогою ціною, без накруток та переплат.

Навіщо потрібний ескізний проект? Найчастіше, як показує практика, вимоги та побажання замовника не відповідають діючим будівельним нормам та вимогам містобудівної діяльності. Надалі це може вимагати тривалих паперових процедур з проектування об'єкта, що будується. Тому дизайн проекту узгоджений та враховує всі необхідні для клієнта сторінки:

Всі ці аспекти включаються безпосередньо до дизайн-проекту. Дуже важливо їх враховувати. Також входить до складу дизайн-проекту.

Для клієнта цей вид робіт допомагає правильно спланувати та розрахувати частину витрат, внести корективи у будівництво вашого об'єкта. На передпроектній стадії вже зрозуміло, які підготовчі роботи потрібно провести. Надалі ескізний проект допомагає клієнту уникнути витрат на виправлення прогалин та помилок. Адже на цьому етапі стає зрозуміло, як проходитимуть зовнішні мережі, електропостачання, колійна система та облаштування інших елементів.

Можна сказати, що ескізний проект допомагає клієнту візуалізувати та зрозуміти технічний бік його майбутнього будівельного майданчика. А виконавцю набагато простіше прийняти та розвинути обрану концепцію, прибрати зайве та внести нові зміни.

Ескізний проект складається з наступних компонентів:

Генеральний план. Являє собою відповідне масштабу ділянки схематичне зображення з запланованими спорудами, під'їздами, під'їздами та елементами благоустрою. Крім того, план забудови відзначений так званими червоними лініями, і на них вже відмічені всі плановані споруди та зміни. Основна мета - дотриматися всіх будівельних норм і правил і врахувати побажання замовника.

Поверховий план являє собою схематичне зображення всіх приміщень, обладнання та

Фасад. Зображення допомагає надалі затвердити паспорт фасаду у відповідних відомствах та отримати загальне уявлення про зовнішній вигляд будівлі.

Комп'ютерна візуалізація також є важливою, оскільки допомагає побачити об'єкт з різних сторін.

Copyright © . All Rights Reserved