ЧОЛОВІЧІ СОЛОМ

Колекція солом'яних капелюхів для чоловіків перенесе вас з довгого робочого дня в безтурботну відпустку і будь-куди між ними. Завдяки ретельно підібраним повністю натуральним матеріалам та неперевершеній увазі до деталей при виготовленні цей універсальний солом'яний капелюх чоловічий буде виглядати так само добре, як і на дотик.

Міцна класика, наші чоловічі солом'яні ковбойські капелюхи жорсткої, але легкої конструкції пропонують всесезонний капелюх, який зберігає прохолоду завдяки безлічі отворів для вентиляції та знімній стрічці для захисту від поту. Тим часом, чоловічі солом'яні капелюхи-канотьє з вільними полями та чоловічі солом'яні капелюхи-федори з широкими плоскими полями захищають очі від сонця без шкоди для комфорту та стилю. Вони будуть однаково добре виглядати як на полі для гольфу, так і на прогулянці на човні на вихідних, з такими деталями, як контрастні стрічки капелюха, обробка полів, яскраво виражені защипи на короні і навіть одне або два пера, заправлені в ремінець для руки еклектичної обробки.

Коли справа доходить до варіантів кольору, подобається відзначати красиві кольори та варіації 100% натуральних волокон, з яких виготовляються солом'яні капелюхи для чоловіків. Після ручного вибору водоростей, пальми токіля та золотої пшениці, які будуть використовуватися у вашому капелюсі, нарізається, очищається та чиститься кожен пучок, щоб забезпечити найбільш однорідний колір. Відбілюються волокна для не зовсім білих і кремових дизайнів, застосовуючи барвник натурального кольору, щоб отримати легендарний бежевий або світло-коричневий капелюх від сонця.

Догляд капелюхом з широким полями

Щиро віримо, що ваш капелюх повинен бути вашим до тих пір, поки ви хочете його використовувати, а потім передаватися майбутнім поколінням для ще більшої кількості пригод. Ретельно відібравши матеріали преміум-класу та пройшли довгий шлях, щоб стати майстрами своєї справи. Але правильний догляд та зберігання гарантують, що майстерність буде видно довше.

Ви можете використовувати вологу тканину, щоб акуратно стерти пил або бруд з верхівки або полів вашого чоловічого солом'яного капелюха. Дотримуйтесь плетіння соломинки або долоні та очистіть круглу форму навколо верхівки та країв. Дайте йому повністю висохнути на повітрі, перш ніж зберігати його на гачку для капелюхів або в капелюшній коробці між пригодами. Чи потрібна додаткова підтримка, коли справа доходить до того, щоб ваша стара річ виглядала так само добре, як у день, коли ви її купили? Або довірте чищення капелюхів професіоналам.

Фахівці компанії обіцяють надати чоловікам головні убори, які поєднують у собі довговічність та непідвладний часу стиль. Солом'яні капелюхи для чоловіків - це справжні інвестиції, які прослужать не один сезон. Більше того, з гордістю пропонуються розміри від маленьких капелюхів до великих капелюхів для чоловіків з великими головами, щоб кожен чоловік міг знайти собі відповідну модель.

Copyright © . All Rights Reserved