Як грунтувати і шпаклювати стелю

Відремонтувати стелю так само важливо, як і відремонтувати стіни і підлогу, так як без відремонтованого стелі, ремонт в кімнаті не можна вважати завершеним.

По выгодной цене одноразовые медицинские халаты купить вы можете на сайте компании.

Відремонтувати стелю можна різними способами.

Розглянемо ремонт стелі за допомогою грунтовки і шпаклівки. Важливо правильно підібрати грунтовку і шпаклівку, так як для різного розміру нерівностей і матеріали повинні бути трохи інші. Наприклад, якщо ваші нерівності не перевищують 3 мм, вам знадобитися грунтовка з глибоким проникненням, краще, якщо вона так само буде містити добавки, що перешкоджають утворенню грибка. Після цього можна нанести, для тонкого вирівнювання, спеціальну шпаклівку, а після її висихання пофарбувати стелю, або обклеїти шпалерами. Якщо ж ваші нерівності та заглиблення, величезні, то кращим способом, щоб вирівняти стелю буде використання гіпсового картону.

Розглянемо етапи нанесення грунтовки, і шпаклівки на стелю.

1. Очистіть стелю від жирових відкладень і пилу.

2. Широким пензлем або валиком з поролону нанесіть перпендикулярно напрямку світла шар грунтовки.

3. Нанесіть ґрунтовку паралельно світла.

4. Засипте стартову шпаклівку в суху ємність і до сметанообразного стану розведіть водою, для того щоб не було грудок використовуйте будівельний міксер. У більшості випадків, якщо розмір нерівностей не більше 5мм, використовують гіпсову шпаклівку, а якщо після 10 мм, то якісніше вирівняти стелю можна за допомогою штукатурки із цементною основою і піском.

5. За допомогою маленького шпателя накладайте шпаклівку на великій і наносите на стелю, розподіляйте шпаклівку так, щоб шар не перевищував 4 мм. Найзручніше шпаклювати стелю, тримаючи шпатель обома руками, щоб притримувати лезо, і легким натисканням на нього наносимо.

6. Не менш ніж через чотири години, приступайте до шліфування стелі, зробити це можна за допомогою спеціальної терки, на яку насаджена дрібна наждачний папір, або використовувати шліфувальну машинку.

7. У суху і чисту ємність засипте фінішну шпаклівку і так само розмішайте, як стартову.

8. Для більш ретельного вирівнювання і додання ідеальної гладкості, таким же способом, як наносився перший шар шпаклівки, нанесіть другий, фінішною шпаклівкою, її структура більш дрібна і м'яка, тому з її допомогою, і не більшим зусиллям, і умінням, можна ідеально вирівняти поверхню.

9. Якщо все ж після висихання залишилися маленькі дефекти, то знову проведіть шліфування поверхні.

10. Видаліть пил, без якої неможливо провести шліфування.

11. Нанесіть, так само як і на початку, шари грунтовки.

12. Після того, як грунтовка добре висохне, а це приблизно 12 годин, але в ґрунтовках різних виробників і час висихання може, трохи коливатися, можете приступати до нанесення структури.

13. Найпростішим варіантом, є нанесене за допомогою гумового шпателя, готова, придбана в магазинах штукатурка, яка вже містить свою структуру і колір.

14. Після того як цей шар висох, закріпіть і захистіть його, нанесенням спеціального захисного лаку, наносити його потрібно енергійно і найтоншим шаром, не варто проводити нанесення лаку в кілька шарів, це може розмити фарбу і структуру.

Ось тепер, судіть самі зможете ви самостійно виконати все описане вище або вдамося до допомоги фахівців, але не забувайте що це дуже дорога робота, крім витрат на матеріали.

Copyright © . All Rights Reserved