Як зробити з однушки двушку

Рідкісна сім'я, в розпорядженні якої однокімнатна квартира, готова змиритися з відсутністю комфорту в життя. Особливо, якщо це сім'я не з двох чоловік. Більшість однокімнатних квартир мають метраж від 30 до 42 кв.м. При цьому кімната виконує роль вітальні, спальні, дитячої та їдальні. Адже і кухні в таких квартирах найчастіше дуже маленькі. Відсутність можливості купити велику квартиру наштовхує людей на думку переробити наявну «однушку» в «двушку».

По отличной цене Купить танк охладитель молока вы можете в нашем магазине.

Після прийняття такого непростого рішення, необхідно зробити дві речі: створити проект нового планування і узгодити його з організаціями, які займаються затвердженням перепланувань в багатоквартирних будинках. Все що здійснюються дії повинні бути законними, щоб уникнути проблем в майбутньому. Існують готові проекти з перепланування саме такого напрямку, коли з однокімнатної квартири роблять двокімнатну.

популярний варіант

Один з найпопулярніших і менш витратних варіантів - поставити гіпсокартонну перегородку в кімнаті. Таким чином, вийде одна маленька кімната без вікна (це може бути спальня) і трохи більше, з вікном (вітальня або дитяча). Проблему темряви в меншій кімнаті можна вирішити шляхом установки на стіні «фальш-вікна» або створення яскравого разноуровневого освітлення. Решта приміщень (ванна, кухня і передпокій) залишаються на своїх місцях. Для здійснення цього проекту метраж кімнати повинен бути не менше 18 кв.м. Інакше про зручність і комфорт доведеться забути.

Другий варіант перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну - об'єднання кімнати з кухнею. Але перш ніж планувати цей варіант, необхідно переконатися, що стіна ця що не несе. Так як знесення такої стіни, по-перше, заборонений, по-друге, може послужити руйнування будинку. Єдине, що можна зробити з такою стіною - трохи розширити дверний проріз, якщо це якось вирішить проблему нестачі простору. Якщо стіна не несе, то можна приступати до здійснення задумки. Кухня, частина кімнати з вікном і частина передпокої об'єднуються, а «темний» залишок кімнати стає спальнею. Така перепланування допоможе розподілити невеликий простір з максимально раціональністю.

Ще одним варіантом покращення планування однокімнатної квартири є зонування простору. Причому, здійснити це можна за допомогою легких конструкцій або компактних розсувних перегородок. При зонуванні можуть бути задіяні стелажі, шафи, стійки.

Приступаючи до такої непростої справи, як перероблення однокімнатної квартири, пам'ятайте, що далеко не всі проекти, запропоновані дизайнерами, можуть бути здійснені. Навіть якщо на папері це виглядає дуже продумано і заманливо, реальні зміни можуть принести розчарування. Але в будь-якому випадку, розділивши кімнату на дві частини, ви отримаєте можливість забезпечити членів своєї сім'ї особистим простором.

Copyright © . All Rights Reserved