Утеплення балкона, поєднати балкон з кімнатою

Кожному хочеться, щоб його квартира була просторою і затишною. Саме тому, щоб збільшити площу кухні або кімнати багато хто використовує балкон. Безумовно, перед тим як зробити балкон «житловим» його необхідно утеплити. Однак якщо просто обклеїти внутрішню стіну лоджії утеплювачем, то взимку можна буде помітити, що стіна і підлога біля неї постійно стають мокрими, а згодом в цьому місці може навіть з'явитися цвіль. Це відбувається тому, що пари вологи, які виходять з приміщення, проходять утеплювач і, досягаючи холодної стіни огорожі, конденсуються на ній. При цьому теплоізоляційні властивості мокрого утеплювача набагато нижче, ніж сухого. А цегляна або бетонна огорожа в такій ситуації, може взагалі зруйнуватися. Виключити, проникнення вологи в утеплювач, можна встановивши так званий «паробар'єр». Для цих цілей підійде звичайна фольга або поліетиленова плівка. При цьому необхідно врахувати, що вологість в самому приміщенні стане вище. Компенсувати це можна підібравши матеріал обшивки внутрішніх стін, який би мав хорошу адсорбирующей здатністю. Відмінно впорається з цим завданням гіпсокартон. Він при необхідності може, як поглинати вологу, так і віддавати її назад в повітря. В іншому випадку може знадобитися додаткова вентиляція приміщення.

На сайті Postup ви можете дізнатися як вигідно здати нерухомість в оренду.

Існує кілька основних методів утеплення. Найбільш популярним метод ом на даний момент є метод з використанням пінополістиролу. Укладати теплоізоляційний матеріал починають з підлоги, що дозволить згодом уникнути появи щілин. Плити полістиролу можна кріпити як клеєм, так і за допомогою дюбелів. У першому випадку необхідно звернути особливу увагу на вибір клею, щоб уникнути роз'їдання ізолюючого матеріалу. Дуже часто на практиці використовують комбінацію цих методів. Різати пінополістирол можна звичайним ножем або ножівкою. Укладають листи утеплювача в шаховому порядку, ретельно обробляючи стики за допомогою монтажної піни. Вибираючи піну потрібно звернути увагу на те, щоб в її складі не було толуолу, що руйнує полістирол. Потім зверху укладають шар фольгованого поліетилену, використовуючи поліуретановий клей.

Описаний вище метод утеплення дає дуже непогані результати, проте і займає чималий простір. Більш економічним з цієї точки зору є другий спосіб. Як утеплювач при цьому використовується мінеральна вата, товщина якої всього 50-100мм. Першим шаром обов'язково повинен бути укладений гідроізолірующій матеріал, який зазвичай приклеюють безпосередньо до бетонної стіни. Зверху споруджують каркас, на який буде кріпитися обробка. У його осередки укладають листи мінеральної вати, а зверху розташовують пароізоляційний матеріал. Після чого можна братися і за оздоблювальні роботи.

Остаточний вибір методу утеплення найкраще робити виходячи з кліматичних умов регіону проживання, стану стін і підлоги балкона, матеріального добробуту та інших важливих чинників.

Copyright © . All Rights Reserved