Кухонна мийка - центр кухонного царства

Разом з плитою та холодильником самим звичним функціональним предметом на кухні є кухонна мийка. І саме мийка стала центром кухонного царства. З усього, що відбувається на кухні, операції у мийки є найбільш витратними за часом. Тут починається процес приготування їжі, тут же він і закінчується після того, як всі оцінили кулінарний шедевр.

Самые лучшие идеи дизайна для дома вы можете посмотреть здесь http://estemine.com/category/idei-dizajna-dlya-doma/ и выбрать для себя подходящий.

Які бувають кухонні мийки

інтер'єр кухніДля того, щоб легше було розбиратися з цим питанням розділимо їх на кілька великих груп. В якості загальної характеристики для кожної групи візьмемо:

- спосіб установки;

- форму чаші;

- матеріал, з якого виготовлена чаша.

Які бувають способи установки

Установку кухонного миття сьогодні виробляють трьома способами, відповідно до чого і розрізняють накладні, врізні і інтегровані мийки.

Накладна мийка. Полягає спосіб в тому, що мийка встановлюється безпосередньо в кухонне подстолье або тумбу. Завдяки простоті монтажу і демонтажу, недорогою ціною, тривалого терміну експлуатації і доступності купити подстолье під мийку на кухню , це найпоширеніший спосіб установки. З мінусів варто відзначити потрапляння води в зазори з сусідніми тумбами і шафами, що вимагає більшої акуратності.

Врізна мийка. Спосіб нагадує вище описаний. Тільки врізна мийка не має окремого подстолья, а врізається безпосередньо в єдину стільницю. Завдяки цьому вона органічніше виглядає в інтер'єрі кухні, а відсутність зазорів між елементами позбавляє від попадання вологи в непотрібні місця.

Інтегрована мийка. З точки зору дизайну це найкращий спосіб, дозволяє реалізувати будь-які задуми. Полягає в тому, що чаша знаходиться не зверху і не знизу стільниці, а всередині неї. При цьому може бути, як на рівні стільниці, так і нижче або вище її. Це найдорожчий спосіб з точки зору установки, вимагає кріплень спеціальної конструкції і забезпечення герметичності місця з'єднання мийки і стільниці.

Напевно, в ході експериментів існували і п'ятикутні і трикутні і невідомо сколькоугольние чаші. Зустрічаються і варіанти нестандртних форм: краплі, кулі, музичних інструментів, та власне все, що тільки прийде в уяву дизайнера. Однак в повсякденному побуті найбільшого поширення набули всього три варіанти:

Класика. Чотири прямих кута - основа, до якої всі звикли. Класичні чаші найбільш прості у виготовленні і установці, відповідно до бюджетного, а завдяки різним матеріалам мають гідний вигляд.

Круглі (овальні). Цей варіант вважається більш естетичним, має гарну місткістю і набув широкого поширення в сучасному інтер'єрі кухонь, в тому числі з-за можливості кутового розміщення. За способом установки найчастіше бувають врізними і інтегрованими, однак, і подстолье під накладну мийку теж купити не проблема.

інтер'єр кухніДві і більше чаш. Цей варіант набув поширення в першу чергу завдяки своїй функціональності. З іншого боку вимагає більшого місця. За формою чаші можуть бути будь-якими, при цьому кожна може мати свою форму.

З яких матеріалів роблять мийки

Спектр сучасних матеріалів досить широкий для того, щоб задовольнити будь-які побажання. Однак, з огляду на найкращих експлуатаційних характеристик в побуті найчастіше можна зустріти все ті ж 3 варіанти.

З стали. Мають найтривалішу історію експлуатації і значний список переваг. Добре показали себе, як при високих температурах, так і у взаємодії з агресивними хімічними середовищами. Та й з точки зору дизайну улюблені багатьма. Мають невисоку вартість. З мінусів можна відзначити здатність бруднитися.

З граніту. Чаші з цього матеріалу мають високі експлуатаційні характеристики, стійкі до агресивних середовищ і хімікатів, не вбирають запах і не вимагають такого ретельного догляду, як сталеві. Завдяки високій міцності мають тривалий термін експлуатації. Багата палітра кольорів і форм залишає простір для дизайнерської думки. До очевидних плюсів варто віднести і поглинання звуку від падаючої води. За ціною значно дорожче сталевих аналогів.

З кераміки. З перерахованих трьох варіантів зустрічається рідше інших. Люблять їх за їх шикарний зовнішній вигляд. Однак, це не єдина перевага. Фаянс і фарфор, з яких виготовляються чаші, мають експлуатаційні характеристики вище, ніж зі сталі та граніту. Очевидним же мінусом є крихкість виробів з кераміки, тому випадкове падіння посуду в раковину може стати фатальним.

Copyright © . All Rights Reserved